Fena çaktı başkan

Sırtımızda yumurta küfesi yok bizim. Diplomatik davranmak zorunda değiliz. O yüzden de hep yaptığımız gibi Barış Pınarı Harekâtı başlar başlamaz, yazdık gerçekleri. Emperyalist...

Sırtımızda yumurta küfesi yok bizim. Diplomatik davranmak zorunda değiliz. O yüzden de hep yaptığımız gibi Barış Pınarı Harekâtı başlar başlamaz, yazdık gerçekleri. Emperyalist güçlerin bölgeyi yeniden dizayn etmeye çalıştıklarını, Türkiye’nin ise Milli Mücadele’den bu yana en güçlü başkaldırıyı sergilediğini anlattık. 

Batı da gösterdiği tavırla bunu tasdikledi. Daha önce verilen sözler unutuldu, ahlaki değerler ayaklar altına alındı, bütün kutsallar paspas gibi çiğnendi. Emperyalist güçler bir araya geldi. Hep birlikte el ele verdiler, Türkiye’yi durdurmaya çalışıyorlar. 

Üstelik, ahlaksızlığın ve çirkefliğin bini bir para. 

İşte Başkan Erdoğan böyle bir ortamda TBMM Ak Parti Grubu’nda kürsüye çıktı. Bütün milletin yüreğine su serpen bir konuşma yaptı. Bu günün ve geçmişin gereklerini net ve anlaşılır bir dille ortaya serdi. 

“Müttef

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Millet söndürdü ışığı 15 Ekim 2020 | 189 Okunma Ne dedi, ne dedi?.. 14 Ekim 2020 | 1.321 Okunma Cani geziyor… 13 Ekim 2020 | 675 Okunma Kemal Bey'e kısa bir ders 08 Ekim 2020 | 816 Okunma Toplama partide kavga 07 Ekim 2020 | 918 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar