Fena çaktı başkan

Sırtımızda yumurta küfesi yok bizim. Diplomatik davranmak zorunda değiliz. O yüzden de hep yaptığımız gibi Barış Pınarı Harekâtı başlar başlamaz, yazdık gerçekleri. Emperyalist...

Sırtımızda yumurta küfesi yok bizim. Diplomatik davranmak zorunda değiliz. O yüzden de hep yaptığımız gibi Barış Pınarı Harekâtı başlar başlamaz, yazdık gerçekleri. Emperyalist güçlerin bölgeyi yeniden dizayn etmeye çalıştıklarını, Türkiye’nin ise Milli Mücadele’den bu yana en güçlü başkaldırıyı sergilediğini anlattık. 

Batı da gösterdiği tavırla bunu tasdikledi. Daha önce verilen sözler unutuldu, ahlaki değerler ayaklar altına alındı, bütün kutsallar paspas gibi çiğnendi. Emperyalist güçler bir araya geldi. Hep birlikte el ele verdiler, Türkiye’yi durdurmaya çalışıyorlar. 

Üstelik, ahlaksızlığın ve çirkefliğin bini bir para. 

İşte Başkan Erdoğan böyle bir ortamda TBMM Ak Parti Grubu’nda kürsüye çıktı. Bütün milletin yüreğine su serpen bir konuşma yaptı. Bu günün ve geçmişin gereklerini net ve anlaşılır bir dille ortaya serdi. 

“Müttef

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bağnazlık 01 Aralık 2021 | 301 Okunma İşte dış güçler 30 Kasım 2021 | 675 Okunma Nerede ziller 25 Kasım 2021 | 677 Okunma Ne olacak halimiz 24 Kasım 2021 | 634 Okunma Başlamadan bitti 23 Kasım 2021 | 1.020 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar