Erdoğan'ın ajanı

'Kim?' diyorsunuz, merak ettiniz değil mi? Lafı evirip çevirmeden, uzatmadan ismini vereyim: PKK baronu Murat Karayılan. Hani o sosyal medyada profiline bozkurt koyan, 'turancı' yazan, Atatürk'ün adını dilinden düşünmeyen...

'Kim?' diyorsunuz, merak ettiniz değil mi? Lafı evirip çevirmeden, uzatmadan ismini vereyim: PKK baronu Murat Karayılan.

Hani o sosyal medyada profiline bozkurt koyan, 'turancı' yazan, Atatürk'ün adını dilinden düşünmeyen, Erdoğan-Barzani fotoğrafları paylaşıp, 'megri megri' sözlerini tekerleme gibi tekrarlayan bazı tipler var ya!.. Sürekli 'Erdoğan'ın PKK'yı rahatlattığı' tezini ortaya atıyorlar ya!.. Söylediklerinden bu çıkıyor: Murat Karayılan, Tayyip Erdoğan'ın ajanı!


Çünkü, ne diyorlarsa çürüttü. Bütün söylemlerini açığa düşürdü. Hatta hepsini birden rezil-rüsva etti. Bu müsilaj misali çevreyi kirleten tiplere 'hadi oradan' dercesine, 'Yandık, bittik, kül olduk' diye feryat ederek cevap verdi.

Karayılan, kötü sıkıştırdı hepsini. Tek çareleri var, 'Murat Karayılan da Erdoğan'ı

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muharrem İnce ile... 16 Eylül 2021 | 562 Okunma Kibir abideleri 15 Eylül 2021 | 759 Okunma Gecikmeli bir yazı 14 Eylül 2021 | 314 Okunma Hastalıklı bir hal 09 Eylül 2021 | 1.344 Okunma Cahil ve saldırganlar 08 Eylül 2021 | 334 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar