Dedi vallahi, söyledi...

Bir siyasi parti hayal edin. Başındaki genel başkan tam bir bilmece gibi. Hangi konuda ne düşündüğü belli değil. Sakın yanlış anlamayın, susmuyor, konuşuyor; ama bir öyle diyor, bir böyle. Bugün...

Bir siyasi parti hayal edin. Başındaki genel başkan tam bir bilmece gibi. Hangi konuda ne düşündüğü belli değil. Sakın yanlış anlamayın, susmuyor, konuşuyor; ama bir öyle diyor, bir böyle. Bugün söylediği, dün dediklerini tutmuyor. Hep kendi kendini tekzip ediyor. Yetmiyor, attığı adımlar ve söylemleri, bağlı olduğunu iddia ettiği değerlerle de taban tabana çelişiyor. 

Olabilir mi bu? 

Olamaz elbette. 

Ancak, söz konusu CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu ise oluyor. Biz yıllardır bunu yaşıyoruz. Alıştık artık. 

Kemal Bey, önceki gün bir televizyon programına çıktı. Başarıyla sonuçlanan Afrin Harekatı’nı değerlendirdi. Belki inanmakta güçlük çekeceksiniz ama “Biz Afrin Herekatı’nı başından beri savunduk” dedi. 

Dedi, vallahi dedi. Kulaklarımla duydum. İnanamadım, bir daha, bir daha dinledim. Sonunda söylediğine emin oldum. Kılıçdaroğlu, Afrin Herakatı’nı başından beri savunmuş! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İyiyiz biz, iyi 13 Ocak 2022 | 334 Okunma Aptal sanıyorlar milleti 12 Ocak 2022 | 598 Okunma Destek mi işgal mi? 11 Ocak 2022 | 170 Okunma Tencere-kapak 06 Ocak 2022 | 414 Okunma Suçu Türk olmaktı 05 Ocak 2022 | 521 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar