Ankara’da aşağılanan ABD’li!

Sıra dışı bir şekilde hor görmüşüz. Aşağılamış, hatta alay etmişiz. Ardından da apar topar ülkesine göndermişiz. İngiliz Times Gazetesi, ABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal...

Sıra dışı bir şekilde hor görmüşüz. Aşağılamış, hatta alay etmişiz. Ardından da apar topar ülkesine göndermişiz. İngiliz Times Gazetesi, ABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton’ın Ankara’daki temaslarını bu ifadelerle değerlendirdi. 

Öyle mi acaba? Değil tabii ki! 

Times ise ısrarlı: Suriye’deki ABD üslerinin “Türkiye’ye devredilmesini istediğimizi” yazdıktan sonra, bu tavrı “ABD’nin sıra dışı bir şekilde hor görülmesi” olarak yorumladı. 

Ne var bunda? Amerika, Suriye’deki terör örgütü YPG’ye silah yığıyor, bu “normal” görülüyor. Ama NATO üyesi ve “müttefik” dediği Türkiye “Senin yerini ben doldururum” derse, yanlış yapmış oluyor. 

Emperyalist kafalar işte böyle çalışıyor! 

Kendilerine her şey “hak”, başkası doğru adım da atsa “kabahat!” 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bağnazlık 01 Aralık 2021 | 67 Okunma İşte dış güçler 30 Kasım 2021 | 665 Okunma Nerede ziller 25 Kasım 2021 | 654 Okunma Ne olacak halimiz 24 Kasım 2021 | 634 Okunma Başlamadan bitti 23 Kasım 2021 | 1.020 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar