Ahlaksızdan ahlak abidesi

İki darbeci: Biri başarılı olmuş, silah zoruyla halkını esir almış. Diğeri ise başaramamış, ülkesinin dışında korku içinde yaşıyor.  Başarılı olan, başarısıza...

İki darbeci: Biri başarılı olmuş, silah zoruyla halkını esir almış. Diğeri ise başaramamış, ülkesinin dışında korku içinde yaşıyor. 

Başarılı olan, başarısıza resmi TV kanalının bir sunucusunu göndermiş. Ortaya komik mi komik bir görüntü çıkmış… 

Mısır’daki darbeci Sisi’nin Ten TV’nin, Pensilvanya’da Fetullah Gülen’le yaptığı röportajdan bahsediyorum. Evlere şenlik! Sunucu El Diki, ABD uşağı adamdan “Türkler için ahlaki bir değer” diye bahsediyor. Gülen de Sisi için “Allah’tan korkan, halkın çıkarları için çalışan biri” diyor. Yetmiyor, üstüne bir de dua ediyor. 

Tam bir bozacı-şıracı muhabbeti! 

İki tarafın da elinde kan var. ABD destekli iki katil birbirlerini bulmuşlar, aklamaya çalışıyorlar. Programın sunucusu, zaten açık açık söylüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sağlık Bakanı endişeli 30 Temmuz 2020 | 315 Okunma İllüzyonist Kemal Bey 29 Temmuz 2020 | 466 Okunma Ne bağırıyorsunuz? 28 Temmuz 2020 | 410 Okunma Bu nasıl bir kirletmedir! 23 Temmuz 2020 | 3.316 Okunma “Diktatör”ü dinlerken!.. 22 Temmuz 2020 | 2.681 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar