Ahlaksızdan ahlak abidesi

İki darbeci: Biri başarılı olmuş, silah zoruyla halkını esir almış. Diğeri ise başaramamış, ülkesinin dışında korku içinde yaşıyor.  Başarılı olan, başarısıza...

İki darbeci: Biri başarılı olmuş, silah zoruyla halkını esir almış. Diğeri ise başaramamış, ülkesinin dışında korku içinde yaşıyor. 

Başarılı olan, başarısıza resmi TV kanalının bir sunucusunu göndermiş. Ortaya komik mi komik bir görüntü çıkmış… 

Mısır’daki darbeci Sisi’nin Ten TV’nin, Pensilvanya’da Fetullah Gülen’le yaptığı röportajdan bahsediyorum. Evlere şenlik! Sunucu El Diki, ABD uşağı adamdan “Türkler için ahlaki bir değer” diye bahsediyor. Gülen de Sisi için “Allah’tan korkan, halkın çıkarları için çalışan biri” diyor. Yetmiyor, üstüne bir de dua ediyor. 

Tam bir bozacı-şıracı muhabbeti! 

İki tarafın da elinde kan var. ABD destekli iki katil birbirlerini bulmuşlar, aklamaya çalışıyorlar. Programın sunucusu, zaten açık açık söylüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Patavatsız faydalı adam 11 Ekim 2019 | 2.903 Okunma CHP'den ABD'ye 'derin' tepki 10 Ekim 2019 | 3.207 Okunma ABD'ye ders veren adam 09 Ekim 2019 | 3.017 Okunma Çevre bahane rant şahane  04 Ekim 2019 | 2.610 Okunma Siyaset çamura bulandı... 03 Ekim 2019 | 242 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar