A. Gül hangi organizasyonun içinde?

Seçime gidiyoruz, ittifaklar var, yeni ittifaklar oluşuyor. Piyasada “ödünç milletvekilleri” dolaşıyor. Siyasette alışık olmadığımız gelişmeler yaşanırken, bu arada kılı kırk yaran...

Seçime gidiyoruz, ittifaklar var, yeni ittifaklar oluşuyor. Piyasada “ödünç milletvekilleri” dolaşıyor. Siyasette alışık olmadığımız gelişmeler yaşanırken, bu arada kılı kırk yaran hesaplar yapılıyor. 

Siyaset ahlakı ise ayaklar altında!.. 

Üstelik, ortada ideolojik ve ilkesel bir kavga da yok. Siyasette öylesine bozulmalar ortaya çıkmış ki, artık doku uyuşmazlıkları yaşanmıyor. Renkler solmuş, kişilikler kaymış, kimlikler kaybolmuş, bütün kutsallar bir kenara atılmış. Siyasi yelpazenin en solundakilerle en sağındakiler kol kola girip, aynı kulvarda yürüyebiliyor. 

Peki, verdikleri kavga ne? 

Kavga, Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığından indirme kavgası! Türkiye’yi büyük mücadelelerden geçerek, bütün engelleri aşarak girdiği yoldan çıkarmak ve başka bir yola sokma mücadelesi! 

Bu amaçla gerçekleştirilen ittifak ise oldukça büyük. İçeride ve dışarıda ay

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İyiyiz biz, iyi 13 Ocak 2022 | 333 Okunma Aptal sanıyorlar milleti 12 Ocak 2022 | 597 Okunma Destek mi işgal mi? 11 Ocak 2022 | 170 Okunma Tencere-kapak 06 Ocak 2022 | 414 Okunma Suçu Türk olmaktı 05 Ocak 2022 | 521 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar