Mantık devre dışı!

3 Şubat itibari ile her türlü iletişimi, bilgiyi, anlaşmaları, sözleşmeleri, elektronik aletleri yöneten Merkür, Kova burcunda çıkıp Balık burcuna geçiş yapacak ve ileri geri hareketi derken 11 Nisan’a kadar da bu burçta seyahat edecek.

Merkür, temel anlamda nasıl düşündüğümüz, nasıl karar verdiğimiz, neleri okuduğumuz, nasıl algıladığımız, kendimizi nasıl ifade ettiğimiz ile ilgilidir. Zihnimiz 11 Nisan’a kadar biraz daha Balık burcu sembolizmi ile çalışacağına işaret etmekte. Merkür konum olarak aslında Balık burcunda zararlı pozisyondadır. Çünkü Merkür bilinci, zihni, düşünceyi, mantığı temsil eder. Fakat Balık burcunun bu saydıklarımızla pek de ilgisi yoktur. Bu yüzden bu dönem alacağımız kararlarda hem duygularımızın hem de dışarıdan gelen etkilere açık bir halde olacağız. Bu dönem odak sorunu, dikkat eksikliği, konsantrasyon bozukluğu sık görülebilir. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Merkür Retrosu başlıyor! 17 Şubat 2020 | 107 Okunma Aslan burcunda Dolunay! 11 Şubat 2020 | 133 Okunma Mantık devre dışı! 05 Şubat 2020 | 149 Okunma Astrolojik olarak depremler öngörülebilir mi? 31 Ocak 2020 | 142 Okunma Kova burcunda Yeni Ay: İsyankar haller! 24 Ocak 2020 | 11 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar