Hepimiz başroldeyiz, hepimiz parlıyoruz

Kendimizi kırmızı halıda yürür gibi hissedecek; çiçekler, şiirler, romantik jestlerle karşılaşacağız. Zarafetin ve aşkın gezegeni Venüs, Aslan burcuna geçiyor.

Venüs, Aslan burcuna geçiyor ve 5 Ağustos’a kadar bu burçta seyahat edecek. Demek oluyor ki; gezegenler arasında ‘Ben buradayım’ havası hâkim olacak.

Venüs, Aslan burcuna geçtiğinde sahne ışıkları açılır ve kendimizi adeta bir Broadway müzikalinde başrol oynuyormuş gibi hissederiz. Artık sıradan yürüyüşümüz bile sanki kırmızı halıdaymışız gibi olacak. Egolar cilalanıyor, parlamaya hazır olun!

Aşk hayatımızda da Hollywood filmlerine taş çıkartacak sahneler yaşayabiliriz. Çiçekler, şiirler, romantik jestler... Hepsi kapımızda. Aşk ilanları adeta birer sanat eseri kıvamında olacak. Bu dönemde herkesin içindeki romantik sanatçı uyanacak.

Venüs Aslan’dayken hayatımızın her alanında biraz daha lüks ve gösteriş arayışına gireriz. Kendimizi alışveriş yaparken bulabilir, bir anda altın kaplama telefon kılıfı alırken yakalayabiliriz. Az ve sade mi? O da ne! Bu dönemde her şey ‘çok ve göz alıcı’.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hepimiz başroldeyiz, hepimiz parlıyoruz 06 Temmuz 2024 | 1.253 Okunma Yay burcunda Merküryen tam güneş tutulması 11 Aralık 2020 | 192 Okunma Satürn ile Uranüs karesinde değişimlere hazırlıklı olun 04 Aralık 2020 | 244 Okunma Halkalı Ay tutulması yaşanacak 27 Kasım 2020 | 261 Okunma 2020’nin son günlerinde özel zamanlar rehberi 20 Kasım 2020 | 275 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar