Gazeteciler.com adına Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ndeydik!

ÖĞRENCİLERLE İLETİŞİM VE MEDYAYI KONUŞTUK!Geçtiğimiz gün Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu’nda iletişim ve halkla ilişkiler bölümü öğrencileri ile beraberdik.

ÖĞRENCİLERLE İLETİŞİM VE MEDYAYI KONUŞTUK!

Geçtiğimiz gün Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu’nda iletişim ve halkla ilişkiler bölümü öğrencileri ile beraberdik.  Gazetecilik tecrübelerimizi paylaştık ve Türkiye’nin en iyi medya sitesi gazeteciler.com sitemizin yükseliş hikayesini anlattık.

Öncelikle bu programı organize eden öğretim görevlisi sevgili Ali Koçak’a ve hoş sohbeti ve karşılaması için araştırma görevlisi Dr. Serpil Çiğdem’e teşekkür ediyorum.

Yüze yakın öğrencinin gözlerindeki ışığı gördüğüm ilk andan itibaren büyük zevkle anlattım, dinledim, sorulara cevap verdim. Öğrencilerin arasında heyecanı ve meraklılığı ile öne çıkan öğrencileri görünce daha da umudum arttı. Gençlerle, yine genç bir gazeteci olarak ‘haber nasıl toplanır?’, ‘sahada yaşanacak zorluklar ve güzel tecrübeler’, ‘yeni medya alanındaki mesleki olanaklar’ gibi birçok konuyu ele aldık. Umarım gençlerle bu tip buluşmalarımızın sayısı artar. Çünkü sadece genç, öğrenci dimağlar değil ben de çok şey öğreniyorum bu tarz buluşmalarda.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Batı medyasına şaşıran var mı? 13 Mayıs 2021 | 40 Okunma Mehmet Durakoğlu'nun gafı, bana Kemal Alemdaroğlu'nu hatırlattı 21 Ocak 2021 | 2.073 Okunma Tamamlayıcı tıp konusunda bir güzel örnek! 20 Aralık 2020 | 101 Okunma Sağlık konusunda iki önemli sorun! SMA hastaları ve sağlık dolandırıcıları 14 Ekim 2020 | 370 Okunma Hrant Dink'i öldürmenin cezası 13 yıl mı olmalıydı? 01 Eylül 2020 | 2.119 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar