Yollu uzmanı Can’ın saçmalamalarından seçmeler!

Can Ataklı hakkında soruşturma açıldığı haberini duyunca aklıma ilk önce Can’ın uzmanlık alanı olan “yollu” meselesi geldi!

Dedim acaba CHP’de bir taciz skandalı daha mı oldu!

            Meğer mevzu başkaymış. Can içinde “Erdoğan seçime gitmez, darbeyle gider, salgınla, büyük bir afetle, savaşla gider” gibi yüksek seviyede nefret ve faşizm içeren, düşük seviyede zekâ barındıran cümleler kurmuş!

            Can, CNN Türk’e bağlanıp Ahmet Hakan’ın programında sözlerim montajlanmış deyince “zırva tevil götürmez” demedim ve 14 dakikalık videonun tamamını izleyerek Can’ın zekâsına maruz kaldım!

            Radyasyona maruz kalmak gibi bir şey! Vücudunuzda pek etkisi yok ama beyin hücrelerini zayi ediyor!

            Hastanelerde röntgen odalarının girişinde hamile kadınların radyasyona maruz kalmaması için uyarı olur ya, Can’ın videolarının başında da uyarı olmalı bence!

            “Dikkat, Can konuşacak! Zeki olanlar dinlemesin!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mesut Özil kendisini ispatlamak istiyorsa trafikte otobüs şoförü dövmeli! 27 Ocak 2021 | 1.206 Okunma Fehmi Koru darbecilerin serbest bırakılmasını mı istiyor? 25 Ocak 2021 | 4.702 Okunma Fehmi Koru’yla Yıldıray Oğur’a kafayı taktım bir kere! 22 Ocak 2021 | 3.869 Okunma Tehlikenin farkında mısınız? 20 Ocak 2021 | 1.725 Okunma Erdoğan ve Nasrettin Hoca’nın şanssızlığı! 18 Ocak 2021 | 1.553 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar