Cumhurbaşkanı adaylarını gördünüz mü, hepsi de birbirinden komik!

Mümkün olsa Uğur Dündar’ı tek olarak değil de bir paket halinde aday gösterirdim!

            Anket şirketlerinden birisi vatandaşa “Cumhurbaşkanı adayı olarak siyaset dışından kimi görmek istersiniz?” diye bir soru sormuş.

            Liste çok renkli:

            “Ali Koç, İlker Başbuğ, Zülfü Livaneli, Ömer Lütfü Avşar, Haluk Levent, Cem Boyner, Haşim Kılıç, Uğur Dündar, Yılmaz Özdil.”

            Listeyi görünce ben de kendimce bir liste yapmaya karar verdim. İsterseniz adaylarımı ve gerekçelerini yazayım. Bakarsınız muhalefete bir katkım olur…

            Ali Koç’un listede olması bir Fenerbahçeli olarak biraz kafamı karıştırdı.

    Fenerbahçe’yi idare etmeye yeten Koç Holding’in kaynakları ülkeye yetmez! Zira en az iki sene ülkenin başına Damien Comolli gibi bir facia yaşatacağı kesin!

            İlla da spor camiasından birisi olacaksa Fatih Terim niyetine, onun çok daha sempatik bir sürümü olan Hikmet Karaman olabilir!

            Öyle hemen burun kıvırmayın bence! Düşünmekte fayda var…

            İlker Başbuğ’un yerine aklımda Türker Ertürk var!..

            Yok yok! Özür dilerim. Her..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu efsanesi beni ağlattı! 19 Mayıs 2021 | 1.088 Okunma Babacan’ın ihanet itirafını dazlak şaşkınlığıyla karşılamak! 12 Mayıs 2021 | 1.553 Okunma Cumhurbaşkanı adaylarını gördünüz mü, hepsi de birbirinden komik! 10 Mayıs 2021 | 4.074 Okunma Ekrem İmamoğlu’nu uzaylılar kaçıracakmış! 07 Mayıs 2021 | 611 Okunma Kılıçdaroğlu’na yapılanlar artık ayıp olmaya başladı! 05 Mayıs 2021 | 3.457 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar