Yılmaz Özdil ve cehalet üzerine 128 milyar dolarlık bir deneme

            Google’ın herkesi eşitlediği bir çağda kalem erbabı açısından aslında bilginin çok fazla kıymeti kalmadı.           ...

            Google’ın herkesi eşitlediği bir çağda kalem erbabı açısından aslında bilginin çok fazla kıymeti kalmadı.

            Kısa bir Google taraması yap, peş peşe lakırdıları sırala, sonunu çarpıcı bir cümleyle tamamla, cehaletini çok kolay saklarsın!

            Villasındaki kaçak yapıyı metrekare üzerinden aklamaya çalışıp, ahlakı metrekare hesabına eşitleyen kaçak yazarımız Yılmaz Özdil okur kitlesini iyi çözmüş.

            Google’dan taradığı, çoğu gereksiz ve abartılı örnekleri peş peşe sıralayıp Müjdat Gezen kıvamındaki mizah anlayışıyla yazıyı bitirince kitlesini tatmin ettiğini biliyor.

            Sonra hiçbir tarihi vesikaya dayanmayan bir kitap yazdığında 2.500 liraya çakacağı andropoz amcaların ve menopoz teyzelerin hormonlu Kemalist kahramanı olacağını da biliyor!

            Dizi senaristleri de öyle değil mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu efsanesi beni ağlattı! 19 Mayıs 2021 | 1.084 Okunma Babacan’ın ihanet itirafını dazlak şaşkınlığıyla karşılamak! 12 Mayıs 2021 | 1.547 Okunma Cumhurbaşkanı adaylarını gördünüz mü, hepsi de birbirinden komik! 10 Mayıs 2021 | 4.057 Okunma Ekrem İmamoğlu’nu uzaylılar kaçıracakmış! 07 Mayıs 2021 | 597 Okunma Kılıçdaroğlu’na yapılanlar artık ayıp olmaya başladı! 05 Mayıs 2021 | 3.435 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar