Erol Bulut’tan Erdoğan’a kısa bir Türkiye analizi

Yani en azından birçoğundan kurtulsak iyi olur!            Çoğu futbolculuk döneminde oynadıkları takımların taraftarları için birer kahraman olan eski futbolcuların...

Yani en azından birçoğundan kurtulsak iyi olur!

            Çoğu futbolculuk döneminde oynadıkları takımların taraftarları için birer kahraman olan eski futbolcuların haftalık yorumlarına maruz kalınca insan derin bir hayal kırıklığı yaşıyor.

            Daha ikinci hafta bu köşede “Erol Bulut’tan hoca olmaz!” diyen bu fakir bugün hem ciddiye alınmamanın hayal kırıklığını yaşıyor hem de haklı olmanın!

            Göztepe mağlubiyeti sonrası jetonu daha yeni düşmüş bir eski futbolcuyu ekran başında dinlerken gözümde kısa bir Türkiye özeti canlandı. Yorumcu şöyle diyordu:

            “Futbolcularda ruh yok. Hoca ruh aşılayamıyor, motive edemiyor. Bir haksız kararda hakeme baskı uygulayan yok…

            Özetle, Erol Hoca futbolculara gaz veremiyor diyordu!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Doğu’yu tanısanız seversiniz 01 Mart 2021 | 154 Okunma İki gardıropçuluk yaptık diye Atatürkçü mü olduk! 26 Şubat 2021 | 762 Okunma Erol Bulut’tan Erdoğan’a kısa bir Türkiye analizi 24 Şubat 2021 | 1.000 Okunma Yok yok, terörist değillerdir! 22 Şubat 2021 | 373 Okunma CHP’lilerle HDP’liler bir araya geldiğinde acaba ne konuşuyorlar? 19 Şubat 2021 | 481 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar