Cem Yılmaz’ı kim bozdu!

            Sürekli günlük siyasi meseleleri yazmanın ciddi bir riski var aslında. Bazı okurlar sizin 24 saat yazdığınız konularla yatıp kalktığınızı...

            Sürekli günlük siyasi meseleleri yazmanın ciddi bir riski var aslında. Bazı okurlar sizin 24 saat yazdığınız konularla yatıp kalktığınızı zannediyor.

            Ancak hayat siyasetle kaim değildir…

            Bizim gibi siyasetle çok fazla iç içe yaşayan toplumlar için mizah en büyük ihtiyaçtır. “Siyasi meselelerde de gülme ihtiyacımızı karşılıyoruz, Kemal Bey’in muhtarlara özel kalem müdürü atayarak işsizliği çözeceğini vadetmesine gülmeyelim mi yani!” diyebilirsiniz elbette!

            Veya salgın hayatımıza ilk girdiğinde kıraathane esnafının derdini, her oyunda sıfır deste dağıtmakla çözülebileceğini söyleyen Kemal Bey varken mizah bir ihtiyaç değil, lükstür de diyebilirsiniz!..

            Ki mizah derken, Kemal Bey’in uyuşturucu tacirlerinden vergi alınmasını istemesini hatırlarsak, işbu yazı kelime israfının ötesine geçemez!

            Gerçek mizahtan bahsediyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Size kötü bir haberim var! 14 Nisan 2021 | 1.766 Okunma Ak Parti’nin haddi aşan şımarıklığı ve CHP’nin haklı isyanı! 12 Nisan 2021 | 6.628 Okunma Meral Hanım espri yapmayacaksa kendisine bir sorum olacak! 09 Nisan 2021 | 2.801 Okunma Yeterince hıyar bulabilirseniz Marmara Denizi’nden cacık bile yapabilirsiniz! 07 Nisan 2021 | 1.887 Okunma Marmara Denizi’nden ayran yapan geri zekâlılar ve kabak tarlası! 05 Nisan 2021 | 1.778 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar