Uğur Dündar ile Yılmaz Özdil'in küsme ve barışmaları sahici mi?

Yılmaz Özdil bal gibi Uğur Dündar’ı kastetti!.. Bunu anlayan Dündar, Özdil’e dümdüz gitti. Sonra belli ki araya girenler oldu.

Yılmaz Özdil 2013’te Artı 1 televizyonunun kuruluşunda kara para imasında bulundu. Kastettiği doğrudan Uğur Dündar’dı. Dündar bunun üzerine Tele 1 kanalında Yılmaz Özdil’e Allah ne verdiyse söyledi... Kavgada bile söylenmeyecek sözleri sarf etti.
Dündar, “Sakın cenazeme gelme. Yılmaz Özdil benim için bitmiştir. Sana yazıklar olsun. Hâlâ ‘değerli ağabeyim’ diyor. Sakın bana değerli ağabeyim deme. Sen artık değersiz Yılmaz’sın. Karşıma çıkarsan çok fena olur. Daha fazla uzatırsan bir tane çarpar yollarım. Yine söylüyorum sakın cenazeme gelmesin. Benim için bitmiştir. Yazıklar olsun" dedi.
Tabii muhaliflerin hepsi şaşkındı. İki sıkı dost bilinen gazetecinin arasına kara kedi girmişti... Aradan iki üç geçince ne olacak diye beklerken Uğur Dündar geri vites yaptı. Kendisini olayın yaşandığı anda ağlayarak arayanların olduğunu vurgulayan Dündar, "Ben de o akşam hakikaten elektro kardiyografi kâğıdını saklıyorum...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanlığı yarışı sayın Erdoğan’la sayın Kılıçdaroğlu arasında olacak 01 Temmuz 2022 | 1.592 Okunma Batı’nın günahlarını nereye koyacağız? 29 Haziran 2022 | 1.874 Okunma Kendinizi iyi hissetmek için... 27 Haziran 2022 | 5.520 Okunma Her türlü yangına körükle gidenler! 24 Haziran 2022 | 1.560 Okunma FETÖ şirketleri TMSF’ye geçince... 22 Haziran 2022 | 4.540 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar