Uğur Dündar ile Yılmaz Özdil'in küsme ve barışmaları sahici mi?

Yılmaz Özdil bal gibi Uğur Dündar’ı kastetti!.. Bunu anlayan Dündar, Özdil’e dümdüz gitti. Sonra belli ki araya girenler oldu.

Yılmaz Özdil 2013’te Artı 1 televizyonunun kuruluşunda kara para imasında bulundu. Kastettiği doğrudan Uğur Dündar’dı. Dündar bunun üzerine Tele 1 kanalında Yılmaz Özdil’e Allah ne verdiyse söyledi... Kavgada bile söylenmeyecek sözleri sarf etti.
Dündar, “Sakın cenazeme gelme. Yılmaz Özdil benim için bitmiştir. Sana yazıklar olsun. Hâlâ ‘değerli ağabeyim’ diyor. Sakın bana değerli ağabeyim deme. Sen artık değersiz Yılmaz’sın. Karşıma çıkarsan çok fena olur. Daha fazla uzatırsan bir tane çarpar yollarım. Yine söylüyorum sakın cenazeme gelmesin. Benim için bitmiştir. Yazıklar olsun" dedi.
Tabii muhaliflerin hepsi şaşkındı. İki sıkı dost bilinen gazetecinin arasına kara kedi girmişti... Aradan iki üç geçince ne olacak diye beklerken Uğur Dündar geri vites yaptı. Kendisini olayın yaşandığı anda ağlayarak arayanların olduğunu vurgulayan Dündar, "Ben de o akşam hakikaten elektro kardiyografi kâğıdını saklıyorum...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MHP’nin duruşu ve Cumhur İttifakı  14 Haziran 2024 | 2.360 Okunma Avrupa’da "aşırı sağ" yeni Hitler çıkarır mı?  12 Haziran 2024 | 174 Okunma Fenerbahçe tarihinde başkanlık seçimlerinden bir örnek  10 Haziran 2024 | 780 Okunma Kötü niyetli ekonomistlere aldırmayın, ekonomi düzeliyor 07 Haziran 2024 | 1.482 Okunma DEM Parti kasıtlı olay çıksın istiyor! 05 Haziran 2024 | 916 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar