FETÖ’cüler hâlâ bahar gelecek sanıyor!..

15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ’nün çoğu unsuru devlet içinden sökülüp atıldı. Elbette hâlâ kalıntıları var. Emniyetimiz ve yargımız gerekeni hemen her gün yapıyor....

15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ’nün çoğu unsuru devlet içinden sökülüp atıldı. Elbette hâlâ kalıntıları var. Emniyetimiz ve yargımız gerekeni hemen her gün yapıyor. Birçok FETÖ’cüye operasyon yapılıyor. 

FETÖ’nün gazetecileri ise bambaşka havada. Özellikle yurt dışında yaşayanları son 10 senedir "bahar gelecek" deyip kitlelerini avutuyorlar. Avutmak dışında da bir şey yaptıkları yok. Kendileri adına bir şeylerin düzelmeyeceğini biliyorlar. YouTube üzerinden yayınlar yaparak Türkiye’nin imajı hakkında olumsuz haberler yapıyorlar. Benim gibi onları izleyen dışında kimsenin bunları taktığı yok. Ne önemi var ki onlar için. Hâlbuki Türkiye’de iktidara kim gelirse gelsin asla FETÖ’cüler için iyi olmayacak. Yarın bir gün Cumhur İttifakı dağıldığında ve Erdoğan gittiğinde kendilerinin yeniden güç kazanacağını düşünüyorlar. Bu kadar da salaklar! 

YouTube’da üst perdeden sadece atıp tutuyorlar. Yaptıkları analizlerin bir tanesi bile tutmadı. Ne derlerse olmuyor. Hiçbir tahminleri tutmuyor. Bazı FETÖ’cü akademisyenler de güya bağımsız tiplermiş gibi davranıyorlar. 

Onlardan biri...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
15 Temmuz: Millet direndi, demokrasi kazandı  15 Temmuz 2024 | 2.260 Okunma Amerika, Avrupa’yı ve dünyayı geriyor! 12 Temmuz 2024 | 4.163 Okunma Şu emekli işini çözmek zor mu? 10 Temmuz 2024 | 7.244 Okunma Yarı final oynayamadıysak Montella yüzünden 08 Temmuz 2024 | 5.373 Okunma CHP’li belediyeler ne zaman hizmetle anılacak?  05 Temmuz 2024 | 3.668 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar