FETÖ-PKK-28 Şubatçı koalisyonu haddini bilecek

Sevgili okurlarım sizlerin çok iyi bildiği gibi hem FETÖ ile hem PKK hem DHKP-C ile, hülasa ülkemizi hedefleyen tüm terör örgütleriyle ölümüne mücadele eden milliyetçi ve muhafazakâr bir yazarım. Bu...

Sevgili okurlarım sizlerin çok iyi bildiği gibi hem FETÖ ile hem PKK hem DHKP-C ile, hülasa ülkemizi hedefleyen tüm terör örgütleriyle ölümüne mücadele eden milliyetçi ve muhafazakâr bir yazarım. Bu alçak terör örgütleriyle kalemimle savaşmak milletime ve bu ümmete karşı benim kutsal vazifemdir. İşte zaten o yüzden bu teröristler bir koalisyon hâlinde sürekli beni hedef gösteriyorlar.

Daha önce benim üzerime olan kardeşimin yaşadığı eve beş kurşun yağdırdı bu teröristler. Umurumda bile olmadı, çünkü bu yolda şehit olmak da benim için şereftir. Ben solcular karşısında ezilen bazı aşağılık ödlek tavuklar gibi ölümden korkmam. Şehadet biz Müslümanlar için kutsal mertebedir.

Emekli Hâkim Albay Ahmet Zeki Üçok, FETÖ’nün suikast timinin hedefinde olan 7 kişi açıkladı. Biri de benim. Vatan haini Fetullahçı teröristlerin infaz listesinde olmak benim için onurdur.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Alec Baldwin davası ve Amerika’da hukuk 07 Ekim 2022 | 2.043 Okunma Her anlamda yeni bir dünyaya doğru... 05 Ekim 2022 | 1.084 Okunma 28 Şubat kafası deyip geçmemek lazım! 03 Ekim 2022 | 2.464 Okunma NATO gerçekten önem kazandı mı? 30 Eylül 2022 | 951 Okunma PKK’yı bu saatten sonra kimse kurtaramaz 28 Eylül 2022 | 3.420 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar