Ece Erken'in eşi böyle öldürüldü Cundalı cinayetinin perde arkası

Türkiye Gazetesi Yazarı Cem Küçük’ün bugünkü (28.01.2022)’’ Ece Erken'in eşi böyle öldürüldü Cundalı cinayetinin perde arkası‘’

Beşiktaş eski yöneticilerinden ünlü avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, çarşambayı perşembeye bağlayan gece Yeşilköy'deki Cundalı Restaurant'ta vurularak öldürüldü. Mahmutyazıcıoğlu bacağına sıkılan 7 kurşunla hayatını kaybetti.

Dün sabah TGRT Haber'de "Cem Küçük’le Günaydın Türkiye"de vurulma anının detaylarını anlatmıştım. Şimdi olayın sebebini anlatayım. Olayın sebebi bazı haber sitelerinde yazıldığı gibi yasa dışı bahis değil.

Peki ne? Alacak verecek meselesi.

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun çok yakın bir dostu var. Adı Rober Güler. Bakırköy’de Carousel’in karşısında ve Nişantaşı’nda saatçi dükkânı bulunuyor. Rober’in eniştesi Kapalıçarşı’dan 1 milyon liraya bir yer alıyor. 100 bin lira kârla satıyor. (Bu rakam ve küsüratın daha yüksek olabileceği söyleniyor.)

Satan kişinin arkadaşları S.Y. ve K.Y, Rober’in eniştesine, "O 100 bin lirayı da bize vereceksin" diyor.
Rober olayı yakın dostu Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na anlatıyor.
Şafak da iki isme, "Çarşamba gecesi Yeşilköy’deki Cundalı Restaurant'a gelin" diyor.
Bu arada restoranın üç ortağı var. Onlardan biri de Şafak Mahmutyazıcıoğlu. Yani misafirleri kendi mekânında ağırlıyor.
Çarşamba gecesi restauranta Şafak’la beraber Beşiktaş eski Başkanı Fikret Orman ve eski yönetici Serkan Yazıcıoğlu da var.
Hepsi yemek yiyorlar.

Akşam 20.00'de Fikret Orman mekândan ayrılıyor. Serkan Yazıcıoğlu oturmaya devam ediyor.
Gece yarısı 00.00 sularında S.Y. ve K.Y. geliyor.
Üçüncü bir kişi daha var: S.D...
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu alacak verecek meselesini soruyor. "Bu olay güzellikle kapatalım" diyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yabancı düşmanlığı bitmek bilmiyor 20 Mayıs 2022 | 1.542 Okunma Türkiye’de paradigma değişir mi? 18 Mayıs 2022 | 2.253 Okunma NATO ne yapmak istiyor? 16 Mayıs 2022 | 2.011 Okunma Muhalefettekilerin derdi helalleşme değil intikam! 13 Mayıs 2022 | 1.431 Okunma Sayın ekonomi yetkilileri, dolar daha fazla çıkmasın! 11 Mayıs 2022 | 3.808 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar