CHP’li belediyeler ne zaman hizmetle anılacak? 

Üsküdar Belediyesi eski Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar’da gayrimenkul ve taşınmaz satışlarına ilişkin dün sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Üsküdar Belediyesi eski Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar’da gayrimenkul ve taşınmaz satışlarına ilişkin dün sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Hilmi Türkmen, Üsküdar Belediyesini yöneten CHP’ye tepki göstererek “çok ciddi” satışların yapıldığını belirtti. Hilmi Türkmen şu ifadeleri kullandı:

“Üsküdar’da 20 yıldır en ufak gayrimenkul, taşınmaz satışına bile şiddetle karşı çıkan CHP’nin gerçek yüzünü siz de tanıyın diye özellikle paylaşmak istedim. Buradaki konutları biz ürettik, 5 yılda parça parça elden çıkartarak bütçemizi dengelemek için. Arsaları elimizdeki taşınmazlara karşılık aldık. Vakti gelince, ihtiyaç hâlinde kullanırız dedik. Yeni yönetimin bu taşınmazları elbette satma hakkı ve yetkisi var.”

5 yılda yapılmayan satışların tek seferde yapılmasına tepki gösteren Türkmen, en ufak taşınmaz satışına karşı çıkan CHP’nin gerçek yüzünün ortaya çıktığını vurguladı.

''Çok çok ciddi bir satış söz konusu'' diyerek CHP’ye yakın medyaya sitem eden Türkmen, "Bu miktarda...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Amerika, Avrupa’yı ve dünyayı geriyor! 12 Temmuz 2024 | 3.766 Okunma Şu emekli işini çözmek zor mu? 10 Temmuz 2024 | 7.179 Okunma Yarı final oynayamadıysak Montella yüzünden 08 Temmuz 2024 | 5.368 Okunma CHP’li belediyeler ne zaman hizmetle anılacak?  05 Temmuz 2024 | 3.665 Okunma Nedir sizin bu Arap ve Suriyeli düşmanlığınız?  03 Temmuz 2024 | 1.940 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar