Büyük hizmetler ve muhalefetin dili

Ülkede ekonomik anlamda sıkıntı olduğu muhakkak. Bunları sürekli ifade ediyoruz. İki yıldır hem dövizden hem de pandemi şartlarından dolayı enflasyon ve hayat pahalılığı olduğu su götürmez...

Ülkede ekonomik anlamda sıkıntı olduğu muhakkak. Bunları sürekli ifade ediyoruz. İki yıldır hem dövizden hem de pandemi şartlarından dolayı enflasyon ve hayat pahalılığı olduğu su götürmez gerçek.

Dünyada da büyük sıkıntılar var. Enerji piyasasındaki arz sorunu ve artan maliyetler orada da işleri zorlaştırıyor...

Bütün bu olup bitene rağmen AK Parti ve Başkan Erdoğan hizmetlere devam ediyor. 1915 Çanakkale Köprüsü bunlardan biri. İki yaka yeniden birleşiyor ve gerçekten ülkemize kazandırılan önemli bir yatırım.

Başka alanlarda da yapılan devasa işler var. Yeni köprüler, havalimanları, yollar vb. AK Parti hizmet alanında zaten rakipsiz. Bunu partili partisiz herkes kabul ediyor.

Muhalefet ise işleri bozmak ya da tehdit etmekle meşgul. Kılıçdaroğlu "Kanal İstanbul’a yatırım yapmayın" diyor....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsmail Saymaz paramı ezdin mi? 29 Kasım 2021 | 5.881 Okunma "Ekonomi bitti, battı" diyenler! 26 Kasım 2021 | 5.088 Okunma Karabük Demir Çelik’ten Türk lirasıyla alım yapmak yasak mı? 26 Kasım 2021 | 825 Okunma Dolar nerede duracak? 24 Kasım 2021 | 8.680 Okunma CHP yönetimi Tanju Özcan’a 'dur' desin! 24 Kasım 2021 | 254 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar