Ali Babacan’ın partisini ciddiye almak lazım

Kurucusu olduğu AK Parti'den istifa eden Ali Babacan dün Kurban Bayramı dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

"Türkiye'nin içinde bulunduğu sorunları aşmak için son derece önemli olduğunu düşündüğümüz bu çalışmaları arkadaşlarımızla beraber başlatmış bulunmaktayız" dedi. 
Eylül ayı gibi, Ali Babacan partisini kuracak görünüyor. Çalışmalarının dünyada da ilgiyle izlendiğini söylemiş Sayın Babacan. Ona şüphemiz yok. Parti kurulduğunda dünyadan teveccüh görecek ve hakkında çok olumlu haberler çıkacaktır. Ekonominin kurtarıcısı olarak gösterilecektir. Ekrem İmamoğlu için yapılan aranan lider formülü Ali Babacan için de söylenecektir. 
Ali Babacan’ın partisi iktidara oynamayacak ama Başkanlık seçimlerinde belirleyici olabilir. Yeni sistemde yüzde 50+1 oy lazım olduğu için iki üç puan oy her şeyi değiştirir. AK Parti’nin Babacan’a dikkat etmesi gerekir. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Koronavirüs bir bilinmeze doğru giderken... 08 Nisan 2020 | 2.517 Okunma Sahi siz kimden yanasınız? 08 Nisan 2020 | 3.254 Okunma Neden koronavirüsten erkekler kadınlara göre daha çok ölüyorlar? 06 Nisan 2020 | 4.044 Okunma Kehanetler ve Sylvia Browne’nun palavraları 06 Nisan 2020 | 3.520 Okunma Independent Türkçe yeni odatv olma yolunda ilerliyor 03 Nisan 2020 | 2.952 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar