AK Parti, medyasına acil el atmalı

Başkan Erdoğan “medya bizim görüşlerimizi yansıtamıyor” diye önceki haftalarda derdini açıklamıştı. Çünkü AK Parti medyasında çalışanlar inisiyatif alamıyor. Başkan Erdoğan’ın dediklerini tasdik ediyor.

Pazar gecesi Berat Albayrak görevinden istifa etti. Hastane odasında olduğum hâlde telim hiç susmadı. Görüş isteyenler, süreci soranlar, ne olacak diyenler hiç bitmedi.

Bazılarına kısa kısa yazılı cevap verdim. Ama konuşacak hâlde değildim. Bir kere Berat Bey'in istifa haberinin girilmemesi skandal ötesi bir durum. Yahu iddia diye verirsin. “Sorduk” dersin. Yanlış çıkarsa “iddia yanlış” dersin. Berat Bey'e yakın gazetecilerin sosyal medyada bile dalga oluşturamamaları ve Berat Bey'i yeterince savunmamaları tuhaf. Hâlbuki insan sevdiği kişiyi tam bu durumlarda ölümüne savunur. Aynen Sadık Albayrak abinin dediği gibi.

Türkiye gazetesi ertesi gün haberi gören ilk gazete oldu. Tebrik ediyorum. Bir de Habertürk konuyu haberleştirdi, Fatih Altaylı programında değindi. Onları da tebrik ediyorum. Diğer kanallar dut yemiş bülbül gibiydi.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP’den kendi ayağına kurşun sıkma yöntemleri 30 Kasım 2020 | 1.864 Okunma CHP Zonguldak Kadın Kolları Başkanı’ndan skandal ifade 30 Kasım 2020 | 1.370 Okunma Fransa’da yeni güvenlik yasaları 30 Kasım 2020 | 136 Okunma Muhalefet bu konularda neden sessiz? 27 Kasım 2020 | 1.663 Okunma Yatırımcının önüne bakın nasıl engel çıkarıyorlar? 27 Kasım 2020 | 285 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar