YENİÇAĞ'da dolu dolu üç yıl

Hindular, insanların öldükten sonra yeniden doğuşuna inanırlar. Onlara göre dönüş, insan görünümünde olmaz. Çeşitli hayvan yapısında mümkün olacağına inanırlar...

Buna bazı Orta Doğu ülkelerinde de tanık oluruz.

Birbiri peşi sıra gelen ağır hastalıklarıma, çalıştığım gruptan ayrılışım eklenince inzivaya çekilmiştim. Tekrar gibi olacak ama bugün de "yeniden doğuş"umu bir telefonla buldum. Arayan Ahmet Yabuloğlu idi. "Senin bizde yazmanı arzuluyoruz" dedi.

Neticede YENİÇAĞ'daki başlangıç tarihim 18 Mayıs 2016 oldu. Bugün ise 18 Mayıs 2019. Dolu dolu üç seneyi geride bıraktım. Bu sürede aldığım mesaj ve öyküler yazılarımın iyi gittiğinin ispatı. Arada tek tük eleştiriler de oluyor. Bunlar, mesleğin doğası. En fazla yakınma (onlar da çok az ya) futbol fanatiklerinden.

Devam

Yazdıklarım özetle "enel hak" demişsem, geri dönecek yapıda değilim. Hani bir laf vardır: "Su yolunu bulur." Galiba benim için de bu gerçekleşti.

Yaş kemale erdi ama, elim kalem tutuğu sürece sizlerle birlikte olmaya niyetliyim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​Putin bizi kullanıyor 17 Ekim 2019 | 513 Okunma ​​​​​​​"Bunun adı mucize değil; Hak Ediş" 16 Ekim 2019 | 185 Okunma ​​​​​​​"Bunun adı mucize değil; Hak Ediş" 16 Ekim 2019 | 42 Okunma "Tel Abyad hatırası" 15 Ekim 2019 | 174 Okunma "Gazetecilik yan gelip yatma mesleği değildir" 14 Ekim 2019 | 151 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar