Tek umutları Ordu Valisi

Dördü dışında, bütün kanalların malzemesi aynı. Ekrem İmamoğlu'nu VIP'ten vurmak üzerine çalışıyorlar. Televizyonlar sadece bu konuya fokuslanmış konumda.

Çağrılan konuklar da aynı takımın elemanları.

"Sahibinin Sesi" ekibine en büyük desteği veren de Erdoğan. Tarafsız Bölge'ye göz atarken, yayın kesildi. Ötekilerle birlikte karşımıza "94 ruhu kadim dostları" toplantısı çıktı.

Tabii ki konuşan Recep Tayyip Erdoğan'dı. İstanbul CHP Milletvekili Zeynel Emre'nin hedefinde partileriyle onun İBB adayı Ekrem İmamoğlu vardı. Erdoğan bilindik tarzını sergiledi. Hatta Ordu Valisi'ne talimat dahi verdi; "İmamoğlu hakkında bir an önce dava aç." Bu şekilde aynı zamanda yargıya da "top sizde" işaretini çaktı.

Üç Ç

Nakarat bölümleri ise hep aynıydı; "CHP, çöptür, çukurdur, çamurdur." Anlaşılan Erdoğan baktı ki ilçe mitinglerinden hayır yok, yöntem değiştirdi. Her gün bir toplantı buluyor ve topluca Türkiye'ye sesleniyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yayın krizini ancak Külliye çözer 18 Temmuz 2019 | 214 Okunma Makarna dediğin odur yediğin 17 Temmuz 2019 | 272 Okunma Vahşetin yıldönümü olur mu? 16 Temmuz 2019 | 472 Okunma Millî Birlik Günü 15 Temmuz 2019 | 194 Okunma Yeniler başladı eskilere özlem 14 Temmuz 2019 | 198 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar