Tek umutları Ordu Valisi

Dördü dışında, bütün kanalların malzemesi aynı. Ekrem İmamoğlu'nu VIP'ten vurmak üzerine çalışıyorlar. Televizyonlar sadece bu konuya fokuslanmış konumda.

Çağrılan konuklar da aynı takımın elemanları.

"Sahibinin Sesi" ekibine en büyük desteği veren de Erdoğan. Tarafsız Bölge'ye göz atarken, yayın kesildi. Ötekilerle birlikte karşımıza "94 ruhu kadim dostları" toplantısı çıktı.

Tabii ki konuşan Recep Tayyip Erdoğan'dı. İstanbul CHP Milletvekili Zeynel Emre'nin hedefinde partileriyle onun İBB adayı Ekrem İmamoğlu vardı. Erdoğan bilindik tarzını sergiledi. Hatta Ordu Valisi'ne talimat dahi verdi; "İmamoğlu hakkında bir an önce dava aç." Bu şekilde aynı zamanda yargıya da "top sizde" işaretini çaktı.

Üç Ç

Nakarat bölümleri ise hep aynıydı; "CHP, çöptür, çukurdur, çamurdur." Anlaşılan Erdoğan baktı ki ilçe mitinglerinden hayır yok, yöntem değiştirdi. Her gün bir toplantı buluyor ve topluca Türkiye'ye sesleniyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​Depremin büyüğü Kadıköy'deydi 25 Şubat 2020 | 118 Okunma ABD'yi seven kalmadı 24 Şubat 2020 | 153 Okunma ​​​​​​​Tarih boyunca moda tutkusu 23 Şubat 2020 | 69 Okunma Türkiye'nin çıban başları 22 Şubat 2020 | 255 Okunma CHP'nin İş Bankası hisseleri ve Ak Parti'nin beyhude çabası 21 Şubat 2020 | 459 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar