Suçunu itiraf etmenin tarihçesi

Son dönemin en çok izlenen yarışması "Ben Bilirim", yüzde yüz yerli format denilen program. Alper Ateş isimli genç yönetiyor.Katılımcılar genelde eğitimli. Dünyaları da belli standartta. Bir veteriner...

Son dönemin en çok izlenen yarışması "Ben Bilirim", yüzde yüz yerli format denilen program. Alper Ateş isimli genç yönetiyor.

Katılımcılar genelde eğitimli. Dünyaları da belli standartta. Bir veteriner çıkıyor ve hayatta en büyük tutkusunun balık avlamak olduğunu söylüyor. Adam hayvan doktoru ama deniz canlıları yemeyi seviyor.

Aslında en büyük arızası "balığı nasıl avladığında". Zıpkınla. Ekrana çıkıp bunu itiraf etmesi suçunu benimsemesi.

Gerçekten tuhaf hale geldik. Cinayet işleyip, itiraf etmek gibi. Bu konuda Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy gibi isimleri de hatırlamalısınız.

Güven İslamoğlu bangır bangır bağırıyor; "Zıpkınla balık avlayanları ihbar edin. Bunları satan balık lokantalarını mutlaka şikayette bulunun."

Üstüne üstlük Marmara'da zıpkınla balık avlama yarışmaları düzenleniyor. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Moskova'dan "izin kağıdı" 28 Eylül 2020 | 91 Okunma Günde 5 ekmek alan ne yapsın?.. 27 Eylül 2020 | 193 Okunma Cevap verirken kendini imha etti 25 Eylül 2020 | 2.976 Okunma İç ve dış siyasette hareketli günler 24 Eylül 2020 | 293 Okunma Cennet anaların ayakları altında 23 Eylül 2020 | 107 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar