Koşmayana forma yok

Andorra önünde galibiyeti zor bulan Millî futbol takımımız Moldova'yı rahat geçti. Taktik olarak hiçbir zaman beğenmediğim Şenol Güneş bu defa sahaya beş farklı isimle çıktı....

Andorra önünde galibiyeti zor bulan Millî futbol takımımız Moldova'yı rahat geçti. Taktik olarak hiçbir zaman beğenmediğim Şenol Güneş bu defa sahaya beş farklı isimle çıktı. Koşmayanları kenara alıp, koşanları sahaya sürmüştü.

Bizimle aynı saatlerde oynayan Arnavutların İzlanda'yı devirişi ayrı güzellik oldu. Bir yerde Avrupa Şampiyonası finallerine gidişimizi kolaylaştırdı. Adeta Balkan tulumbası ikram edilmiş gibi olduk.

Bunu da Alparslan Türkeş gibi yiyebilmek önemli. Merhum, o kocaman tatlıları tam ortadan yarar içine kaymak doldururdu. Başbuğa rahmet dilemeyi de ihmal etmeyelim.

İlle de yayın

TRT, zamanında iyi para verip satın aldığı maçların mükafatını görüyor. Çözemediğim nokta, anlatımı Taksim-Sarıyer kahyasını hatırlatanlara vermesi.

Bu işte bir gariplik olduğu kesin. Ellerinde Erdoğan Arıkan gibi bir doğuştan yetenek var. Niye hâlâ ikinci planda.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ordumuz tartışma konusu olmamalı 05 Ağustos 2020 | 105 Okunma Üniversite adayları için Tercih Zamanı 04 Ağustos 2020 | 213 Okunma Uzman araştırmacı ve çarpıcı tespitleri 28 Temmuz 2020 | 1.628 Okunma Halkbank'ı savunmak her Türk'ün görevidir 27 Temmuz 2020 | 357 Okunma Bizim Ermenilerimiz bizden farklı değildir 26 Temmuz 2020 | 230 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar