Kim bunlar?

Hemen her gece evlerimize misafir olan bazı isimlere sinirlenmemek mümkün değil. Sayıları da bir hayli fazla. Bunların ayküleri konusunda endişelerim var. Örneğin Kemal Kılıçdaroğlu'na Çubuk'ta yapılan...

Hemen her gece evlerimize misafir olan bazı isimlere sinirlenmemek mümkün değil. Sayıları da bir hayli fazla. Bunların ayküleri konusunda endişelerim var. Örneğin Kemal Kılıçdaroğlu'na Çubuk'ta yapılan saldırıyı hiçbir şey olmamış gibi nitelendirenleri görüyoruz.

Ali Haydar Fırat'ın "Bu olay öldürmeye tam teşebbüstür" demesine şiddetle karşı çıkıyorlar. "Oysa Kabataş'ta mütedeyyin bayanların üstünde ihtiyaç molası verildi" gibi büyük yalanları rahatlıkla söyleyebiliyorlar.

Kimden söz ettiğimi anlamışsınızdır; Halime Kökçe. Hani şu köşe yazarı. Tüm yandaş medyanın yıldızı.

Bazen kendi kendime soruyorum; "Hanımefendi görme engelli mi?"

Konuşması sırasında bir yakıştırması dikkatimden kaçmadı "Altlık". Bu kelime akşamcılara özeldir. Kökçe anlaşılan bu konuda da yeterli donanıma sahip!

Çubuk'taki şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı'na yapılan sevgi gösterisi mi, yoksa linç girişimi miydi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yolsuzluklar bir bir dökülüyor... 11 Aralık 2019 | 92 Okunma ​​​​​​​Bataklıktan çıkan melek 10 Aralık 2019 | 159 Okunma EYT gerçeği ve kadına şiddet 09 Aralık 2019 | 208 Okunma ​​​​​​​Hamama giren mutlaka terler 08 Aralık 2019 | 177 Okunma ​​​​​​​Fatih Terim önce aynaya bakmalı! 07 Aralık 2019 | 267 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar