'Kılıçdaroğlu olsam gider, Akşener olsam gitmezdim'

İstiklal Savaşı'nın ilk adımını dünya durdukça yaşatacağız. Pek çok ekran ve yazılı medyaya malzeme olmayı da sürdürecek...

Bunca yazar ve konuşmacı arasında en aklıma yatan lafları Ruşen Gültekin'in ağzından dinledim:

"Eğer ben Kemal Kılıçdaroğlu olsam Samsun'a giderdim. Çünkü ben bu ülkenin kurucu partisinin lideriyim. Orada bulunmak zorundayım. Ancak Meral Akşener'in pozisyonunda olsam kesinlikle Samsun'da bulunmazdım. Çünkü yapılan saldırılar ağır hakaretler meydanda."

Eski Yargıtay Cumhuriyet savcılarından Gültekin sırf bu kadarla kalmadı. "Erdoğan, ne yapıp edip İYİ Parti Liderini 82 milyonluk olaya götürmeliydi" şeklinde bir görüş daha ilave etti.

Unutmayın

Uzun sayılmayacak zaman dilimi içerisinde geriye dönüşleri de mutlaka yapmalıyız. Eski savcının hatırlattığı gibi Akşener'i bitirmeye çalışanları asla unutmamalıyız.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek umutları Ordu Valisi 19 Haziran 2019 | 21 Okunma Kimse oyunu değiştirmez 18 Haziran 2019 | 206 Okunma Fıkraların Homeros'u Karadayı'yı kaybettik 17 Haziran 2019 | 323 Okunma Cenk Koray diploma aldı... 16 Haziran 2019 | 269 Okunma İflah olmazlar... 15 Haziran 2019 | 323 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar