Kampanya kızışıyor...

Devlet Bahçeli'deki hırçınlaşma iyice belirginleşti. Sanki "provokasyonlara gelmeyin" diyen başkasıymış gibi hedef göstermeyi sürdürüyor. Bağcılar'daki saldırı, bunun sonucu. Oysa, diğer partilerin...

Devlet Bahçeli'deki hırçınlaşma iyice belirginleşti. Sanki "provokasyonlara gelmeyin" diyen başkasıymış gibi hedef göstermeyi sürdürüyor. Bağcılar'daki saldırı, bunun sonucu. Oysa, diğer partilerin tamamı sakin bir kampanya sürdürmekte. Muharrem İnce'nin üslubuna şaşırdığımı itiraf etmeliyim. Bindirmeleri bile, fazla acıtmıyor. Arzulanan da bu.

"100 bin imza kampanyası"nda ilk yedi saatte belirlenen hedefi fersah fersah aşan Meral Akşener'in durumu sürpriz değil. Çevremdeki İYİ PARTİ'lilerin rahatladığını gözlemliyorum. Bütün içtenliğimle söylüyorum "hedef 2 milyon olsa" buna da ulaşılırdı.

Niğde ve Nevşehir'den sonra Kahramanmaraş ve Mersin mitinglerindeki büyük ilgi bunun kanıtı. En başta da bayanlarınki. Bu birilerini belli ki rahatsız etti. Dün bir ara baktım Devlet Bahçeli etrafındaki tek kadını yanına çağırdı. Bu size bazı şeyleri anlatmıyor mu?

Demek ki yaklaşık iki yıl önce "Meral Bacı yüzde 20 alır" sözüm havada kaldı. Görünen o ki yüzde 20'leri aşacak...

 

 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İzin 20 Kasım 2020 | 128 Okunma Bağırmayın!.. 19 Kasım 2020 | 298 Okunma Harekatlar 18 Kasım 2020 | 256 Okunma Ayak topu "bizim dünyamız" 17 Kasım 2020 | 97 Okunma Söylemler/çelişkiler 16 Kasım 2020 | 148 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar