'Islak İmza Sandığın Tapusu'

"Trafoya kedi sokulması" çok eskilerde kaldı. Peki bu defa neyin peşindeler? Orada itiraz, burada itiraz, şurada itirazlardan amaç ne? Tam burada Engin Altay'ın söyledikleri uygun düştü; "Bu defa çuvallara fare sokma...

"Trafoya kedi sokulması" çok eskilerde kaldı. Peki bu defa neyin peşindeler? Orada itiraz, burada itiraz, şurada itirazlardan amaç ne? Tam burada Engin Altay'ın söyledikleri uygun düştü; "Bu defa çuvallara fare sokma peşindeler."

Sayım tekrarlarında her türlü yolun deneneceği belli. İlçe, olmadı il, daha sonra Yüksek Seçim Kurulu'na kadar dayanılacağı kesin.

YSK Başkanı Sadi Güven'in bu kez CHP yöneticilerine söylediği "kapalı kapılar ardında" şu sözler önemli; "Islak imza sandığın tapusudur". Başkan Sadi Güven, hukukçu. Ayrıca İmam Hatip mezunu bir mütedeyyin.

Size bir şey söyleyeyim mi, CHP üst kademesine aktardığı tapu teminatına güven duymamız gerektiğine inanıyorum. Laf aramızda başka şansımız da yok.

Uzak ara biten başkente itiraz edenlerin, İstanbul'daki direnişinin sürmesi kesin. Sadece biraz daha sabır. Ancak sandık farelerine dikkat etmeye devam.

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sadece 9 kişi mi? 23 Nisan 2019 | 43 Okunma BAE casusları... 22 Nisan 2019 | 390 Okunma Tıptan Uzak Sağlıklı Hayat 21 Nisan 2019 | 216 Okunma Seçimde de uzmanlık şart 20 Nisan 2019 | 106 Okunma Ekrem İmamoğlu Demirel'i hatırlatıyor 19 Nisan 2019 | 825 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar