İmamoğlu'na yeni komplolar

Millet İttifakı'nın İstanbul Belediye Başkan Adayı'na kurulan tuzakların sayısı arttı. Hangi ekrana gitse, bir organizatör ve birkaç uygulamacı buluyor...

Katılmadığı, yani gıyabında yapılan tartışmalarda da benzeşen oyunlara tanık oluyoruz. Kimi İnternet sitelerinde de konuşmaları, kesip biçmeler ve ilave montajlarla yayımlanıyor.

CNN'de Türkiye'nin Gündemi'ndeki saldırı ve karalamaların bir plan dâhilinde yapıldığı çok net. Ekrem İmamoğlu'nun adının geçtiği an ayağa fırlayanlara bile şahit oluyoruz.

Esas amaç

Bir süredir özenle çalıştıkları konu Güneydoğulu yurttaşlarımızla arayı bozmak. Amaçladıklarına ulaşamayınca bu defa hırçınlaşıyorlar. Ne söyleyeceklerini şaşırıyorlar. Elleri ayakları dolaşıyor.

Başlıyorlar Ak Parti'nin ne kadar güçlü ve kudretli olduğundan bahsetmeye. 31 Mart öncesi "Binali Yıldırım uzak ara kazanır" nutukları atanlardan İdris Kardaş şimdi Ak Parti'nin toparlandığı laflarını ediyor. Buna göre teşkilat olayın ciddiyetini idrak etti. Komik olan konuyu bağlayış şekli: "Sonuç başa baş."

En büyük kurgu

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İzin 20 Kasım 2020 | 125 Okunma Bağırmayın!.. 19 Kasım 2020 | 296 Okunma Harekatlar 18 Kasım 2020 | 256 Okunma Ayak topu "bizim dünyamız" 17 Kasım 2020 | 96 Okunma Söylemler/çelişkiler 16 Kasım 2020 | 145 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar