İmamoğlu'na yeni komplolar

Millet İttifakı'nın İstanbul Belediye Başkan Adayı'na kurulan tuzakların sayısı arttı. Hangi ekrana gitse, bir organizatör ve birkaç uygulamacı buluyor...

Katılmadığı, yani gıyabında yapılan tartışmalarda da benzeşen oyunlara tanık oluyoruz. Kimi İnternet sitelerinde de konuşmaları, kesip biçmeler ve ilave montajlarla yayımlanıyor.

CNN'de Türkiye'nin Gündemi'ndeki saldırı ve karalamaların bir plan dâhilinde yapıldığı çok net. Ekrem İmamoğlu'nun adının geçtiği an ayağa fırlayanlara bile şahit oluyoruz.

Esas amaç

Bir süredir özenle çalıştıkları konu Güneydoğulu yurttaşlarımızla arayı bozmak. Amaçladıklarına ulaşamayınca bu defa hırçınlaşıyorlar. Ne söyleyeceklerini şaşırıyorlar. Elleri ayakları dolaşıyor.

Başlıyorlar Ak Parti'nin ne kadar güçlü ve kudretli olduğundan bahsetmeye. 31 Mart öncesi "Binali Yıldırım uzak ara kazanır" nutukları atanlardan İdris Kardaş şimdi Ak Parti'nin toparlandığı laflarını ediyor. Buna göre teşkilat olayın ciddiyetini idrak etti. Komik olan konuyu bağlayış şekli: "Sonuç başa baş."

En büyük kurgu

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Metil alkol cinayetleri 23 Temmuz 2019 | 267 Okunma Uzman gözüyle üniversitelerimiz 22 Temmuz 2019 | 605 Okunma İstanbul her zaman değerli 21 Temmuz 2019 | 108 Okunma İnfazı yakın 20 Temmuz 2019 | 467 Okunma Hedef, İran'ı yalnızlaştırmak 19 Temmuz 2019 | 137 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar