Hak edeni alkışlarız...

İHA'ları alabilmek için kapıları aşındırdığımız günleri unutmadık. Beyaz Saray'da ricalarda bulunduk; "söyleyin şu İsrail'e bize de satsın" tavassutları istedik.Dikkat edin İHA'lardan...

İHA'ları alabilmek için kapıları aşındırdığımız günleri unutmadık. Beyaz Saray'da ricalarda bulunduk; "söyleyin şu İsrail'e bize de satsın" tavassutları istedik.

Dikkat edin İHA'lardan silahsız gözlemcilerden söz ediyoruz. SİHA'lardan değil. Türkiye bugün, bu konuda sipariş alır hale geldiyse Bayraktar Ailesi'ne teşekkür borçludur. Öncelik de Selçuk Bayraktar'ın.

Ayrıca düzenledikleri TEKNOFEST'lerle tüm ülkeye havacılık sevgisi aşıladılar. Hani bir söz vardır; "Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır." Dikkat ettiniz mi, Hava Taksisi'nin seferlere başlamasına bir tık mesafedeyiz. İlk yolcu ve savaş uçağının da Bayraktar imzası taşıyacağına inanıyoruz.

Afrin gibi operasyonlarda bizim SİHA'larla gösterdiğimiz başarılar ortada.

Millî damat

En güzel taraf ne biliyor musunuz? "Ben Cumhurbaşkanının damadıyım" diyen yok. Hatta imasında dahi bulunulmuyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​"Bilinçli Muğlaklık" 23 Ekim 2019 | 50 Okunma Beşiktaş'ta seçimi Orman kaybetti 22 Ekim 2019 | 344 Okunma Bölücüye asla güvenmem 21 Ekim 2019 | 115 Okunma ​​​​​​​"Metreli ve kotalı balıkçılık" 20 Ekim 2019 | 93 Okunma Ayin Yöneten Başkan Yardımcısı... 19 Ekim 2019 | 157 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar