Haddini bilmek...

Ak Parti'yi "fabrika ayarları"na getirmeye çalışanlara dikkat ettiniz mi? Hepsi Türkçe özürlü. Saçlarını platin rengine boyatmayı unutmuyorlar.

Ancak "mütevazı olun" yerine "tevazu olun" diye konuşuyorlar.

Bunlar bir derece de İçişleri Bakanı tam ibretlik. Tüm devlet imkânları ve medya desteğine sahip rakibine, 806 bin 415 oy fark atan zata söylediklerine bakın: "Bizim işimizi biraz zorlaştıracak." Bunları söyleyen bir bakana ne demek lazım? Or-Gi Havaalanı'nda söylenip söylenmediği tartışmalı bir kelimeyi ispatlamak peşindeki Soylu'nun geçmişi yüzlerce vukuatla dolu. Hatta tehditleriyle bir kitapçık doldurulabilir.

Biraz zor

İçişleri Bakanı artık bir gerçeği kabul etmelidir: "Eski çamlar bardak oldu." Unutmaması gereken bir diğer nokta, halkın iradesi her şeyin üstündedir. Ekrem İmamoğlu, ücra bir yöreye kayyum atamaya benzemez!

Soylu'ya önerim, kendini terörle mücadeleye adamalı. İtiraf etmeliyim ki, bu alanda hayli başarılı.

Yeni yüzler

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Az daha fıtık oluyordu... 09 Temmuz 2020 | 190 Okunma İçimizi cız ettiren orman yangınları 08 Temmuz 2020 | 40 Okunma Korona yetmedi PFAPA kapıda 07 Temmuz 2020 | 270 Okunma Bu kafa daha çok fabrika patlatır... 06 Temmuz 2020 | 232 Okunma TRT ekranından gazetecilik dersi 05 Temmuz 2020 | 1.758 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar