Ermenistan'ı azdıranlar var

Son Ermenistan saldırısında Bakü'nün ilk kez gafil avlanmadığı ortaya çıktı. Hatta yıllar içinde kaybettiği 6 köyü geri aldı. Bu başarıyı Türkiye-Azerbaycan askeri işbirliğinin...

Son Ermenistan saldırısında Bakü'nün ilk kez gafil avlanmadığı ortaya çıktı. Hatta yıllar içinde kaybettiği 6 köyü geri aldı. Bu başarıyı Türkiye-Azerbaycan askeri işbirliğinin bir semeresi olarak değerlendirebiliriz.

Türkiye'nin çok namlulu roketlerinin de bu savunmada kullanıldığı da diğer bir gerçek.

Meydanı boş bulduğunu sanarak pervasızca Azerbaycan'a saldıran  Ermenistan askerleri tepelerine roket yağınca şaşırıp kaldılar. Kullandıkları araçlar yüzlerce merminin hedefi oldu.

***

Bu arada bir başka konuya değinmek istiyorum. Ermeni saldırıları sonrası ekrana çıkarılan emekli paşalardan biri dün sabahki son yorumunda, "Ermeniler sivil hedefleri vurdu" diyebildi.

Bu ayakta uyuyanların niye ekrana çıkarıldığını anlamak mümkün değil.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Futboldan başka spor bilmeyenler 19 Ekim 2020 | 24 Okunma İş, aş kaygısı ve parasızlık üstüne 18 Ekim 2020 | 108 Okunma Beraberliklere sevinir olduk 16 Ekim 2020 | 69 Okunma Kötü başlayıp iyi bitirmek mümkün 15 Ekim 2020 | 113 Okunma Sahte içki kâbusu ve devletin görevi 14 Ekim 2020 | 209 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar