Ekrandan sipariş hattı

Bloomberg'de Aslı Şafak'la ünlü oyuncu Nazan Kesal'ın muhabbetinde ilginç bir olay yaşandı. Kesal'ın kolundaki taşlı bilezik yere düştü. Kısa arada onu yerden alan sanatçı Aslı'ya uzattı ve "Zaten...

Bloomberg'de Aslı Şafak'la ünlü oyuncu Nazan Kesal'ın muhabbetinde ilginç bir olay yaşandı. Kesal'ın kolundaki taşlı bilezik yere düştü. Kısa arada onu yerden alan sanatçı Aslı'ya uzattı ve "Zaten size verecektim" dedi. Şafak da hiç mırın kırın etmeden alıp, koluna taktı. Sanırım imitasyondu. Yoksa olmaz falan gibi direnirdi.

Yemek talebi

Aslı Şafak o gece kimseye lafını esirgemedi. Kuruluşun aşçılarına ekrandan bastı fırçayı; "Ne kadar zamandır söylüyorum, yapın artık şu sarmaları." Bu çıkış hoşuma gitti. Tek sakıncası izleyenlerde mide sinyallerini artırmasıydı. Kendi adıma buzdolabına saldırdım. Karşıma sadece semizotu çıktı.

Topçular

Rize-Beşiktaş maçında ilginç bir muhabbete tanık olduk. Şansal Büyüka'nın BeInSports muhabirine önceden sipariş verdiği anlaşıldı. Bu delikanlının Beşiktaş çalıştırıcısıyla söyleşisinde "Merkezden, montunuzun çok güzel olduğu ifade edildi." şeklinde konuşmasını izledik. Şenol Güneş de "Anlaşıldı Şansal'a bir mont alıp vereceğiz" diye konuştu.

Bu defa topa Tümer Metin girdi. Kendisinin Abdullah Avcı'dan kısa pardösü istediğini belirtti. Ancak Avcı'nın söz vermesine rağmen yollamadığını söyledi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İzin 20 Kasım 2020 | 125 Okunma Bağırmayın!.. 19 Kasım 2020 | 296 Okunma Harekatlar 18 Kasım 2020 | 256 Okunma Ayak topu "bizim dünyamız" 17 Kasım 2020 | 96 Okunma Söylemler/çelişkiler 16 Kasım 2020 | 145 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar