Az daha fıtık oluyordu...

Sabahın erken saatlerinde İkitelli metro hattının açılışını izledim. Yüklenici firmanın tünel açan köstebeği biraz zorlanarak bu işi başarabildi. Sıkıntılı an aşılmaya...

Sabahın erken saatlerinde İkitelli metro hattının açılışını izledim. Yüklenici firmanın tünel açan köstebeği biraz zorlanarak bu işi başarabildi.

Sıkıntılı an aşılmaya çalışılırken Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun en az 20 kez "Herşey çok güzel olacak" dediğine tanık oldum.

Bir ara "Sabotaj mı var?" diye düşünmedim de değil... Bu devir böyle şeylere öyle müsait ki, aklımız acabalara muhatap olabiliyor.

Öbür taraftan Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu partilerin teşkilatlanma çalışmaları bile pek çok sabotajcının kadrine uğradı. Eski ortakların iddiası, her türlü engellemenin Saray'dan çıktığı yönünde. Adalet Bakanının bile hazırlanan yasalardan haberi olmadığı konuşuluyor. Herşey Saray'da olup bitiyor.

Tartışmalar renklendi

NTV'nin Siyasi İşler'i, CNNTürk'ün Akıl Çemberi son zamanlarda nedense hep renkli geçmeye başladı. Partili barolar ve yaratacağı sakıncaların ele alındığı programda Av. Hüseyin Ersöz, Okan Müderrisoğlu ve Ahmet Kasım Han konuyu farklı boyutlarıyla değerlendirip tartıştı. Tarafların, "Öyleydi, öyle değildi" inatlaşması ilginçti. Bazen Okan Müderrisoğlu'na aklım sırrım ermiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akdeniz'deki haklar için eller tetikte... 12 Ağustos 2020 | 275 Okunma Korona gaza bastı bazıları hâlâ uykuda 11 Ağustos 2020 | 206 Okunma Gündemi okuyamazsan kimse de seni okumaz 10 Ağustos 2020 | 195 Okunma Herkes futbol o, güreş yazdı 09 Ağustos 2020 | 207 Okunma Yadellerde kalan vatanımız Rumeli... 07 Ağustos 2020 | 151 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar