Arslanboğa'ya var Şengül'e yok

Futbol Federasyonu'nun hakem Suat Arslanboğa'nın sözleşmesini iptal etmesi, aklıma başka şeyler getirdi. Alanya-Fenerbahçe maçında başlayıp, devam ettiği hatalar sonucu buna karar verildiği inancındayım....

Futbol Federasyonu'nun hakem Suat Arslanboğa'nın sözleşmesini iptal etmesi, aklıma başka şeyler getirdi. Alanya-Fenerbahçe maçında başlayıp, devam ettiği hatalar sonucu buna karar verildiği inancındayım. Aslında TFF'nin Fenerbahçe'nin başvurusu üzerine, "kural hatası yapmadı" cevabının örtülü karşılığı bu olmalı.

Dilerim, bu uygulamaya devam edilir. Bir de not düşeyim "futbolda lisanslı çizilenler"de olduğu gibi ekranlarımızın da bir değerlendirmecisi bulunmalı.

Darısı...

Arslanboğa'nın ipinin çekildiği günün gecesinde öyle bir Başak Şengül izledik ki, ağzım açık kaldı. Bir eski bakana, Önay Alpago'ya öyle saldırdı ki affı mümkün değil. Sanki çocuk azarlar gibiydi. Eğer özür dilemese Alpago'nun stüdyoyu terk etmesi kesindi. Zaten bunu söyledi.

Başak Şengül'ün yakın dönemde bu ikinci vukuatı. Bu kızın bugüne kadar neden evlenememesinin nedeni de cazgırlığı olabilir.

RTÜK

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ayin Yöneten Başkan Yardımcısı... 19 Ekim 2019 | 113 Okunma ​​​​​​​Trump'un "Uçar Birliği" 18 Ekim 2019 | 120 Okunma ​​​​​​​Putin bizi kullanıyor 17 Ekim 2019 | 936 Okunma ​​​​​​​"Bunun adı mucize değil; Hak Ediş" 16 Ekim 2019 | 187 Okunma ​​​​​​​"Bunun adı mucize değil; Hak Ediş" 16 Ekim 2019 | 42 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar