Biri sahnenin diğeri pistin tozunu attıracak

Uludağ’da eşim Fatih Mehmet Bucak vesilesiyle tanıştığım Veysel Mutlu ve Mahir Düz ile keyifli bir pazar röportajı yaptık. Hatta Instagram fenomeni Mahir Düz ile bir de pistte, trafiğe kapalı alanda drift düeti...

Uludağ’da eşim Fatih Mehmet Bucak vesilesiyle tanıştığım Veysel Mutlu ve Mahir Düz ile keyifli bir pazar röportajı yaptık. Hatta Instagram fenomeni Mahir Düz ile bir de pistte, trafiğe kapalı alanda drift düeti çektik. Mahir Düz’ün “İnsanların ilk başlardaki eleştirilerinde haklılık payları var. İlk başta çektiğim videolarda bakış açılarına göre trafikte tehlikeli hareketler vardı. Ama zamanla kendimizi bu tarz hareketlerden arındırdık” sözü, Veysel Mutlu’nun ise “Pazarda mandalina satmak bana hayat tecrübesi oldu. Hayatın acımasızlığını, hayatın tadını tuzunu, esnaflığı, insanlara yaklaşmayı öğretti. Yaşı benden küçük olanlara hep söylüyorum. Hiçbir mesleği hor görmesinler, alın terine saygı duysunlar” sözleri benim için ön plana çıkanlardı. Mandalinacılıktan sahnelere devam eden Veysel Mutlu’ya ve pistlere doğru rotayı çeviren Mahir Düz’e çok teşekkür ediyorum.

¥ Mahir Düz kimdir, ne iş yapar?
1998 yılından itibaren baba mesleği olan havalandırma, iklimlendirme ve soğutma işleri yapar.

¥ Sosyal medyada ne zaman var olmaya başladınız?
Sosyal medya var olduğundan beri ben de varım.

¥ Takipçi kitleniz ile buluşuyor musunuz?
Takipçi kitlemle gittiğim şehirlerde, ülkelerde bir saat erken plan yaparak da olsa mutlaka buluşuyorum. Bildirim paylaşıyorum, selamlaşıp tanışmak istiyorum bu da beni mutlu ediyor.

¥ Hayranlarınız kadar eleştirenleriniz de var, özellikle trafikte tehlike içeren hareketler için, bu konuda ne söylemek istersiniz? Zamanla bakış açınız değişti mi?
Trafikte bazılarına göre tehlikeli hareketler yaptık. Bunları videolarla paylaşmıştık. İnsanların ilk baştaki eleştirileri haklıydı. Zamanla kendimi tehlikeli hareketlerden arındırdım. Bakış açım tamamen değişti.

¥ Birçok ünlü isimle beraber videolarınız var, hatta belki de ünlü ettikleriniz, burada beraber röportaj yaptığımız, son zamanların yükselen ismi Veysel Mutlu’yu da sormak istiyorum?
Sanatçıların parçalarını sosyal medyada araba kullanırken paylaştım. Onlar da beni incelediler. Samimi olduğumu gördükten sonra takipleşmeye başladık. Özellikle Veysel Mutlu benim çok değer verdiğim bir kardeşim. Samimiyeti, doğru ve dürüst oluşuna özel paylaşımlarında şahit oldum. Çok severim kendisini.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şampiyonların anası 20 Ocak 2019 | 3.296 Okunma İzzet Yıldızhan'dan samimi itiraf: İyi bir eş olamadım ama iyi baba oldum 13 Ocak 2019 | 571 Okunma Biri sahnenin diğeri pistin tozunu attıracak 06 Ocak 2019 | 186 Okunma 14’ünde işe başladı 19’unda patroniçe oldu 30 Aralık 2018 | 672 Okunma Bu Youtuber başka Youtuber: Şakir Yıldız 24 Aralık 2018 | 604 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar