Bu vatan haini FETÖ’cülere kim kefil oldu?

Biden’in ABD Başkanlığı’nı kazanması sonrasında FETÖ’ye desteği ‘Gayri Nizami Harp’’ çerçevesinde önemli ölçüde artacaktır. İstihbarat birimlerimizin bu konuda çok gayretli olmaları ülke güvenliği için elzemdir.

Star Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce’nin 23 Ocak tarihli ‘’Gülen’in mezarı Amerika’da mı olacak’’ başlıklı yazısında çok önemli bilgiler ve tespitler var. Bu bilgiler FETÖ’nün Türkiye’de halen devletin kurumlarına özellikle de Türk Silahlı Kuvvetleri ve yargıya sızdığının işaretlerini taşıyor. En önemlisi FETÖ’nün henüz pes etmediğini de gözler önüne seriyor. 17/25 Aralık’ta başarısızlıkla sonuçlanan Yargı ve Polis darbe girişimi sonrasında terörist başı örgütün çekirdek kadrolarını oluşturan hususi imamlara kaçın talimatı vermişti. Yine 15 Temmuz Türkiye’yi işgal ve iç savaş çıkarmaya yönelik başarısız kalkışma sonrasında da örgütün en önemli isimleri terörist başının talimatları doğrultusunda yurt dışına kaçmışlardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
28 Şubat Cuntası’na tankları yürütmek için 4 ev verdiğini iddia eden iş adamı kim? 17 Şubat 2021 | 2.736 Okunma Enis Berberoğlu TBMM’de tekrar yemin edecek mi? 15 Şubat 2021 | 198 Okunma Soros’un Osman Kavala ile kurduğu Türkiye ağı ortaya çıkarıldı 11 Şubat 2021 | 3.774 Okunma CIA, Pentagon, FETÖ uyuşturucu üçgeni 08 Şubat 2021 | 726 Okunma Binali Bey’e parmak sallayan had bilmezler? 03 Şubat 2021 | 1.278 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar