Para yüzünden birbirlerine girdiler

Şimdilerde sosyete kulislerinde Top 10'daki bir numaralı dedikodu, Türkiye'nin en zenginlerinden olan Koçak Ailesi'nin 'para' yüzünden birbirlerine girmesi! Yıllar önce eşi Cevat Koçak'ı kaybeden Servet Hanım'ın...

Şimdilerde sosyete kulislerinde Top 10'daki bir numaralı dedikodu, Türkiye'nin en zenginlerinden olan Koçak Ailesi'nin 'para' yüzünden birbirlerine girmesi! Yıllar önce eşi Cevat Koçak'ı kaybeden Servet Hanım'ın, oğulları Recai ve Necati Koçak ile 'para' yüzünden başı dertteymiş!

Erkek kardeşler; 2010'da Yunan bankacı Costa Iozias ile evlenip komşuya gelin giden, 1.5 yıl sonra boşanıp geri dönen ve annesi Servet Hanım ile yaşamaya başlayan kız kardeşleri Naciye Koçak'ın annelerinin milyonlarca lirasına el koyduğunu iddia ediyormuş!

Hatta işi daha da ileriye götürüp anne-kızın yaşadığı köşkü basıp para istemişler. Ayrıca 85 yaşındaki annelerine vasi tayin edilmesi için de dava açmışlar. Bunun üzerine Servet Hanım da, mahkemeye başvurarak oğullarına uzaklaştırma kararı çıkartmış. Çok yazık!

6'NCI YAŞINI ZİRVEDE KUTLADI
Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar'ın mutlu evliliklerinin ilk meyvesi Emir Aras, önceki gün 6 yaşına girdi. 2014'te nikah masasına oturan, Alara adında bir de kızları olan çift, oğulları Emir Aras'ın doğum gününü, anneanne ve dedesi Gülşah- Ender Alkoçlar'ın Uludağ'daki otelinde özel bir parti ile kutladı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir yastıkta tam 34 yıl 19 Ocak 2022 | 41 Okunma Zirvede aşk tatili 18 Ocak 2022 | 49 Okunma Kumaşlar geleneksel tasarımlar modern 13 Ocak 2022 | 81 Okunma Onun bisikleti var özel mi özel! 12 Ocak 2022 | 48 Okunma Para yüzünden birbirlerine girdiler 11 Ocak 2022 | 83 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar