Emine Erdoğan büyükelçileri göreve çağırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın 5 yıl önce başlattığı 'Sıfır Atık Projesi' küresel bir projeye dönüştü. Emine Erdoğan'ın, daha yaşanabilir bir dünya hayaliyle...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın 5 yıl önce başlattığı 'Sıfır Atık Projesi' küresel bir projeye dönüştü. Emine Erdoğan'ın, daha yaşanabilir bir dünya hayaliyle hayata geçirdiği projenin, 5 uluslararası ödüle layık görülmesi bunun en güzel göstergesi.


Emine Erdoğan, büyükelçilere çağrıda bulunarak "Her birinizi, tabiatın çığlığına kulak vermeye ve bu yolda bizimle omuz omuza yürümeye davet ediyorum" dedi.

Çalışmalarını sürdüren Emine Erdoğan, önceki gün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 'Ortak Evimiz Dünya İçin Sıfır Atık' programı düzenledi. Büyükelçiler ve eşleri için hayata geçirilen, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile uluslararası kuruluşların temsilcilerinin de yer aldığı programda ben de vardım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tatili zirvede geçirecekler 21 Ocak 2023 | 31 Okunma Oğullarıyla tatile gitti 20 Ocak 2023 | 176 Okunma Emine Erdoğan büyükelçileri göreve çağırdı 19 Ocak 2023 | 172 Okunma Otomobili var ama ehliyeti yok 17 Ocak 2023 | 90 Okunma 22 yıllık evlilik bitiyor mu? 16 Ocak 2023 | 325 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar