Bu kış dağa çıkamayacak!

Grand Yazıcı Otelleri'nin sahibi Hayri Yazıcı, geçen yıl şubat başında Uludağ'da koronavirüsün pençesine düşmüştü. 3 ayı entübe, çoğunluğu yoğun bakımda toplam 7 ay...

Grand Yazıcı Otelleri'nin sahibi Hayri Yazıcı, geçen yıl şubat başında Uludağ'da koronavirüsün pençesine düşmüştü. 3 ayı entübe, çoğunluğu yoğun bakımda toplam 7 ay hastanede kalan Hayri Yazıcı, önceki ay taburcu olmuştu.

Hastalığı boyunca başucundan ayrılmadığı babasını taburcu olduktan sonra evine götüren Bahar Şer, fizik tedavisi için de eve fizik tedavi ünitesi kurdurmuş. Bu arada her kışı Uludağ'daki otelinde geçiren babasını daha tam olarak iyileşmediği için bu kış Uludağ'a da göndermeyecekmiş. Allah herkese böyle bir evlat nasip etsin.


PATRON
MESAİDE
Mayıs 2013'te Galataport olarak bilinen Salıpazarı Liman ihalesinde 702 milyon dolara ipi göğüsleyen Ferit Şahenk, projeyi geliştirmek için bir süre sonra Serdar Bilgili'yi ortak almıştı. İçindeki mağazalar ve mekanlar henüz tam açılmamış olsa da, şu sıralar şehirde en çok merak edilen yer olan Galataport, tam bir çekim merkezi oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Evlenebilmek için pazarlık yapıyor! 27 Kasım 2021 | 134 Okunma Kansersiz yaşam için çanta tasarladılar 26 Kasım 2021 | 56 Okunma ‘İyi oyuncu hep güzeldir’ 25 Kasım 2021 | 64 Okunma New York’a geri dönmeyecekler 24 Kasım 2021 | 50 Okunma Üçüncü toruna 2 milyon $’lık villa 23 Kasım 2021 | 248 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar