Lahey’deki tuzak

Gazze'de insanlık tarihinin en barbar soykırımını sürdüren İsrail ile Batı'ya karşı yükselen küresel öfkenin ilk hedefi sadist Siyonistlerin durdurulmasıydı. Bunun için de ateşkesin sağlanması...

Gazze'de insanlık tarihinin en barbar soykırımını sürdüren İsrail ile Batı'ya karşı yükselen küresel öfkenin ilk hedefi sadist Siyonistlerin durdurulmasıydı. Bunun için de ateşkesin sağlanması gerekiyordu. Dünyanın vicdanlı insanlarının gayretleri sonucu bu hedefe ulaşıldı.
Zira küresel kamuoyu Gazze'deki bebek ve çocukların katledilmesine duyarsız kalan siyasilerin dayandığı her tür statükoyu sarsmaya başladı.
Bu nedenle bir buçuk ay sonra İsrail ve Batılı sadist ortakları soykırımlara ara vermeyi kabul etti. Saltanatlarının devrileceğini gören soykırımcılar yükselen küresel Filistin dalgasının altında boğulmamak için bu kararı kerhen aldı. Bunun da askeri değil 'insani ateşkes' olduğunu duyurdular.
Yani Gazze'nin...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
BM’deki ağalık sistemi ‘Veto’ denen saçmalık 22 Şubat 2024 | 53 Okunma Amerikan paradoksu 18 Şubat 2024 | 56 Okunma İsrail’e endeksli barbar statükoyu sarsan ziyaret 15 Şubat 2024 | 223 Okunma Siyonazilerin ecel terleri 11 Şubat 2024 | 116 Okunma Siyonist projenin çöküşü 08 Şubat 2024 | 208 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar