Dünya terörist bir devlete mi yenilecek?

Gazze'ye baktığımızda yıkım, enkaz, acı, ölüm, açlık ve yokluktan başka bir şey görmüyoruz. Oysa asıl yıkılan ve çöken Batı'nın siyasi paradigması ve o paradigmanın...

Gazze'ye baktığımızda yıkım, enkaz, acı, ölüm, açlık ve yokluktan başka bir şey görmüyoruz. Oysa asıl yıkılan ve çöken Batı'nın siyasi paradigması ve o paradigmanın dünyaya evrensel diye pazarladığı değerleridir.
Çünkü takım elbiseler içindeki kravatlı Batılı liderlerin sadizm ve psikopatlıkta en az Siyonist Gazze Kasabı Netanyahu kadar kan emici vampirler olduğu bir kez daha kanıtlandı.
Bu anlamda Gazze, Siyonistlere ve Siyonistleşen dünyaya mezar olacak. Bu akıbetten kurtulamayacaklar. Zira Batı'nın hukuka ve insani erdemlere göre inşa ettiğini söylediği sözde uluslararası düzenin sömürgeci ve soykırımcı içyüzü Gazze'de deşifre oldu.
Bebek, çocuk ve...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İslam dünyasının ‘yozlaşmış âlemi’ 16 Haziran 2024 | 44 Okunma Avrupa’nın ‘eski iklimi’ne talip olmak! 13 Haziran 2024 | 81 Okunma Atlantik’teki popülist çalkantı 09 Haziran 2024 | 66 Okunma AB’nin kıyameti... Yeni popülist dalga 08 Haziran 2024 | 88 Okunma İki düzenbazın ecel terleri... 06 Haziran 2024 | 128 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar