Üzgünüm ama Sedat Peker haklı çıktı

Peker’in açıklamalarının ardından işaret ettiği Cihat Yaycı, OdaTV’ye konuştu.

Hava ciğerimizden geliyor. Gırtlağımızdaki tellere çarpıyor. Boğaz, burun ve ağız; sese şekil veriyor. Anne karnında duyuyoruz, doğduğumuz anda çığlık atıyoruz. Ne garip, sessizliği sonradan öğreniyoruz.

Sedat Peker ne demişti:

“Pambıkören, seni unuttum zannetme. Kâr etmeyen Total’i Mehmetçiğin parasıyla kurulan OYAK’a nasıl sattığını mutlaka anlatacağım. Mavi Vatan’ın isim babası Cihat Yaycı Paşa’nın, bu satışın adil olmadığını söylemesi üzerine onu etkilemek için nasıl baskı kurdurduğunuzu da biliyorum. Pambıkören, Mehmetçiğin parasına göz dikenin Yüce Allah gözlerini çıkarır biliyor musun? Bu satış usulüne uygunduysa, Cihat Yaycı Paşa neden bunun usulsüz olduğunu her yerde dillendirdi ve siz onun üzerine hangi güçlerle baskı kurdurdunuz?”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
O gece neler oldu öyle? 02 Ağustos 2021 | 7.537 Okunma Memlekette iyi şeyler de oluyor 29 Temmuz 2021 | 4.165 Okunma Ne kadar ‘Lozan’sız yaşarlarsa o kadar iyi! 26 Temmuz 2021 | 3.429 Okunma Sahiden Taliban’la ters bir yanları yok 22 Temmuz 2021 | 622 Okunma ‘Artık susmak yok’ diyen hâkim 19 Temmuz 2021 | 2.605 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar