Kılıçdaroğlu'nu ciddiye alan var mı?!

Kemal Bey ikide bir akıllara zarar laflar ediyor. Örneğin, ''bu iktidar kendini eleştireni hemen hapse tıkıyor!''

Bu kelam rahmetli İsmet İnönü dönemlerinden kopup gelmiş sanki! Yaşı yetene 27 Mayıs'ı hatta 12 Mart'ı hatırlatıyor. Böyle buram buram postal kokan laflar edebilmek için insanın örnek ya da örnekler vermesi gerekir!

Örneğin benden başka kimseyi Kemal Tahir'in Devlet Ana ya da Yorgun Savaşçı adlı kitablarını yayınladığı için mapus damına tıkan oldu mu?? Hem de yargısız ve de tam sekiz ay!! Tabi kalkıp Genel Kurmay Başkanları Faruk Gürler'le Memduh Tağmaç'ın bu iki kitabı öven ve de Genel Kurmay Dergisi'nde yayınlanan yazılarını Sıkı Yönetim Komutanına hatırlattığında yediğin sopanın acısını hala içinde hissettiğini kime anlatacaksın? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 398 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.450 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 656 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 376 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum