Siyasi komployu çökertecek sürprizler geliyor mu

ENTEL bir giriş olsun diye Shakespeare’den “Olmak ya da olmamak. Bütün mesele bu” diye bir giriş yaptım, kimsenin umurunda olmadı. Madem öyle ben de Sertab Erener gibi, “Hişt hişt sakin ol, sinirlerine hâkim ol” diyorum.

Darbe iddialarına kadar uzanacak şekilde siyaseti karıştıran Ayhan Bora Kaplan operasyonunda gerçeklerin ortaya çıkmaya başlayacağı bir haftaya giriyoruz.

ORGANİZE KAÇIŞ

Önce sondan başlayayım.

1- Organize suç örgütünün iki numaralı ismi Serdar Sertçelik’in elektronik kelepçe takılıyken yurtdışına kaçırılması organize bir iş.

KAZINACAKLAR

2- Serdar Sertçelik’in, Kıbrıs’tan gelmeye ikna edilmesi için polis şefinin yaptığı maksadı aşan konuşma, ardından elektronik kelepçe takılıyken 9 kez ihlal etmesine rağmen tutuklanmaması ve nihayet bir polis şefinin refakatinde kaçırılması emniyet içinde çok can yakacak gibi gözüküyor. Hatta yakmalı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan ile Özgür Özel Kıbrıs’ta görüşecek mi 21 Haziran 2024 | 256 Okunma İmamoğlu ile Kılıçdaroğlu ittifak kuracak mı... Özgür Özel’i devirecekler mi 20 Haziran 2024 | 1.057 Okunma Kavala, Öcalan’dan daha mı tehlikeli  19 Haziran 2024 | 833 Okunma CHP-AK Parti ve MHP arasında yaşanan neydi 18 Haziran 2024 | 735 Okunma Normalleşme süreci bitti mi bitmeli mi 17 Haziran 2024 | 744 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar