Kemal Beyefendi siz Türkiye'de turist olarak mı yaşıyorsunuz?

Türkiye'de iktidar sorunu var mı? Eminim kimilerine göre vardır. Herkesin düşüncesine saygı göstermek gerekir elbet! Ancak Türkiye'de asıl sorun muhalefet!

Türkiye'de iktidar sorunu var mı? Eminim kimilerine göre vardır. Herkesin düşüncesine saygı göstermek gerekir elbet! Ancak Türkiye'de asıl sorun muhalefet! Daha doğrusu aklı başında, bilgili bir muhalefet olmaması! Bu da, kimse kusura bakmasın, Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kaynaklanıyor. Neden mi? Kemal Beyin her konuda fikri var ama bilgisi yok da ondan! Diline de hakim olamıyor; paldır küldür, ağzına ne gelirse söylüyor:

"Bizim Libya'da ne işimiz var? Ne arıyoruz orada?"

"Fransa'yla niye kavga ediyoruz?"

"Yunanistan'la biz olsak kolay anlaşırız; ama bunlar (iktidar) ne anlaşıyor ne de uzlaşıyor?"

"Mısır'da diktatör varsa sana ne? Bize ne??"

Daha bunlara benzer neler neler. İnsan ister istemez merak ediyor, Kılıçdaroğlu Türkiye'de turist olarak mı yaşıyor? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.446 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 318 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 642 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 375 Okunma Kürt sorunu bitti de, PKK/PYD sorunu hala sürüyor Kemal Bey! 26 Eylül 2020 | 227 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum