"CHP nasıl şehir kulübüne dönüştü?"

Kılıçdaroğlu'nu o koltuğa kimler oturtmuşsa çivilemişler besbelli. Ne olursa olsun bir milim kıpırdamıyor. Çokça rahmetli Ecevit'in "halkçılığını" taklit etmeye kalkışıyor: Aşı için sıramı beklerim lafı da bunlardan biri.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, CHP Genel Başkanımız, canımız, ciğerparemiz Kemal Kılıçdaroğlu beyimizi arayarak, aşı olabileceğini bildirir. Kemal Beyimiz halkçı ya? Önce millet sonra kendisi ya. Durun durun hele! Kemal Bey ne zaman halkçı oldu? Onu bıraktığımızda başını Cem Boyner'in çektiği, TÜSİAD'ın kurduğu Yeni Demokrasi Hareketi’nin yönetim kurulu üyesiydi.

Sonra bir baktık; "beş dakkada Beşiktaş" örneği, CHP'nin Genel Başkanı koltuğuna oturtuldu! Bunun yanı sıra da Deniz Baykal'a, akıllara zarar, bir tezgâh açıldı. Karanlıklar içinde, yatakta yatan bir kadınla, biraz ötede, ayakta bir adamın gösterildiği bir video yayınlandı. Bu video sözüm ona, Baykal'ın bir kadınla beraberliğinin kanıtıydı! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Bey'im Niğde'de görüşürüz artık! 22 Şubat 2021 | 1.764 Okunma Illuminati: Tüm dinlerin yok edilmesi gerekir 15 Şubat 2021 | 3.573 Okunma Öcalan: Bizi en iyi anlayan ve destekleyen hep İngiltere olmuştur! 13 Şubat 2021 | 1.641 Okunma Biz bizden olanın kanını yerde bırakmayız! 08 Şubat 2021 | 903 Okunma Ve 27 Mayıs'ı hortlatmak isteyenler ortalığa çıkar 06 Şubat 2021 | 663 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum