Palabıyık iyi sinyaller vermedi

Ali Palabıyık, ilk yarı boyunca 5 tane sarı kart gösterdi.              Trabzonspor’dan Abdülkadir Parmak, Beşiktaş’tan Dorukhan ve Necip rakiplerinin ayağına basmaktan dolayı sarı...

Ali Palabıyık, ilk yarı boyunca 5 tane sarı kart gösterdi.             
Trabzonspor’dan Abdülkadir Parmak, Beşiktaş’tan Dorukhan ve Necip rakiplerinin ayağına basmaktan dolayı sarı kart gördüler.
Maçın 2-0 olmasından sonra ise nedense Trabzonsporlu iki oyuncuya gösterdiği iki sarı kart da tamamen yanlıştı. Mikel ve Hüseyin kartlık hareket yapmadıkları gibi pozisyonlarda aleyhlerine faul verilmesi bile tartışılırdı.
***
65. dakikada gelen Trabzonspor’un üçüncü golü sonrasında yardımcı hakem Serkan Olguncan ofsayt bayrağını kaldırdı, yapılan VAR kontrolü sonrasında Necip’in sağ ayağının Sörloth’tan daha geride olduğu anlaşılınca gol geçerli sayıldı.
Ali Palabıyık’ın ikinci yarıda Hosseini, Gökhan Gönül, Uğurcan ve Novak’a gösterdiği sarı kartlar doğru idi.
Müsabakayı neticeye tesir etmeden tamamladı ancak skor farklı olmasaydı, Ali Palabıyık ne yapardı bilemiyoruz.
Çünkü genel yönetimi ile iyi sinyaller vermedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sınıfı geçti! 03 Ekim 2022 | 80 Okunma Hakem skora tesir etmedi! 29 Ağustos 2022 | 22 Okunma Arda Kardeşler durumu idare etti! 09 Mayıs 2022 | 52 Okunma Hakemden üç hata! 11 Nisan 2022 | 97 Okunma Düdüklerinde standart yoktu! 15 Mart 2022 | 169 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar